Zawroty głowy u 14 latki po wstaniu z łóżka

Problemy zdrowotne, choroby, dolegliwości związane z dorastaniem i "burzą" hormonalną okresu dojrzewania. Jak możemy pomóc dziecku? Jakie dolegliwości sugerują konieczność wizyty u lekarza? Dolegliwości psychosomatyczne.

Zawroty głowy u 14 latki po wstaniu z łóżka

Postprzez anajusta » 14 gru 2013, o 00:32

Witajcie -prosze napiszcie mi czy Wasze dzieci w wieku dojrzewania mają podobny problem? Po przebudzeniu kiedy córka (14 lat) wstaje z łóżka nagle ma ciemność przed oczami i kręci jej się w głowie. Po chwili przechodzi. Czy serce może nie wyrabiać z pompowaniem krwi z powodu tego, że córka dość szybko rośnie? Czy powinnam zrobić jej jakieś badania? Jeśli tak to jakie? Z góry dziękuję za sugestię
[...] I want to feel my li­fe whi­le I'm in it...
anajusta
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Dwie śliczne córy.
14 lat Kasia
16 miesięcy Marcelinka
:)

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Zawroty głowy u 14 latki po wstaniu z łóżka

Postprzez casandra » 17 gru 2013, o 15:25

Ja bym podejrzewała, że za szybko urosła i serce może nie wyrabiać z pompowaniem. Syn tak mał przez jakiś czas nawet do dzisiaj mu się zdarza czasami. Byliśmy kiedyś z tym w szpitalu, i po tym jak dostał mi się ochrzan, że z takimi bzdurami nie przychodzi się do szpitala tylko do lekarza pierwszego kontaktu, Pani doktor wytłumaczyła nam, że w tym okresie kiedy tak się dzieje lepiej przyzwyczaić dziecko do tego, żeby po przebudzeniu najpierw na chwilę siadało zanim całkiem wstanie z łóżka i że to objaw nagłego spadku ciśnienia czy coś takiego i w okresie dojrzewania to bardzo częste. Oczywiście ekg i morfologia krwi były ok
casandra
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: 16 lat Michał
4 latka Klaudia

Powrót do Zdrowie nastolatka