Zabawy z rocznym dzieckiem

Uczymy poprzez zabawę - pożyteczne i mądre zabawy dla najmłodszych. Maluch w grupie. Zabawy na świeżym powietrzu. Jak zadbać, aby zabawa była bezpieczna?

Zabawy z rocznym dzieckiem

Postprzez góralka87 » 29 lis 2013, o 22:36

Dzień dobry wszystkim mamą :) Napiszcie w jaki sposób bawicie się lub bawiłyście ze swoimi rocznymi smykami :nozna: ja póki co nie mam zbyt wiele ciekawych pomysłów na zabawę ze swoich 14 miesięcznym Karolkiem bo ciągle mi ucieka -to właściwie jest nasza zabawa hihi dopóki się nie zmęczy. Jak się już zmęczy to chce na ręce i po zabawie. Czasami układamy klocki ale szybko mu się nudzi i chce biegać po mieszkaniu :lol:
góralka87
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Zabawy z rocznym dzieckiem

Postprzez malowinka » 11 gru 2013, o 14:26

Córa ma roczek i choć ma kilka lalek to bawi się wszystkim co jej się da do rąk nawet piłkę do siatkówki :)
malowinka
Młodsza Forumowiczka

Motto/Info: Nie wiem co będzie jutro... Wiem za to co jest dzisiaj ;)

Postprzez kamilaPe » 25 kwi 2014, o 14:53

My chodzimy do Teatru Małego Widza na warszawskiej Starówce i bardzo sobie chwalimy. Cała idea teatrów dla dzieci jest genialna. Te teatry są tworzone z myślą o najmłodszych dzieciach, takich roczniakach czy dwulatkach. Jak macie taki przybytek w okolicy to naprawdę warto =- albo do Warszawy przyjechać i udać się do TMW
kamilaPe
Świeżynka

Postprzez Karola22 » 29 sty 2016, o 08:52

Jak jest ciepło to najlepszy jest ruch na świeżym powietrzu. Myślałaś orowerku biegowym?
Karola22
Świeżynka

Postprzez dynamical » 15 gru 2016, o 10:08

My chodzimy z dzieckiem na plac zabaw, ale jest trochę starsze. W każdym razie polecam tę formę zabawy, bo bardzo rozwija i to w każdym możliwym względzie: ruchowo, społecznie itp. Polecam wszystkim;) Trzeba jednak wybierać tylko bezpieczne place zabaw, by mieć pewność, że dziecku nic się nie stanie, np. tego typu: http://spil.pl/bezpieczne-place-zabaw/
dynamical
Forumowiczka

Powrót do Zabawy małego dziecka