Wybór psa

Każda mama ma jakiegoś bzika -czyli wszystko o naszych sposobach na spędzenie wolnego czasu, o naszych zwierzętach, fanaberiach i pasjach.. Książka, kino, filmy, muzyka..

Wybór psa

Postprzez anita_koszalin » 28 lis 2013, o 16:48

Mieszkam w domku jednorodzinnym i mamy swoje podwórko -wcześniej był tutaj pies ale zanim się wprowadziliśmy zdechł. Dom jest po moim śp dziadku i babci. Mamy kota i chcelibyśmy kupić też psa, który nie będzie spał na dworzu tylko z nami w domku. Bardziej taki pies dla dziecka 2 letniego. Danielek ma AZS i zastanawiam sie czy to może być problemem?? Pies nam się marzy odkąd przeprowadziliśmy się z mieszkania na wieś i chcemy, żeby był to duży, kochany pies albo suka. Mąż postuluje suki Labradora lub Goldena ja sama nie wiem czy suka jest odpowiednim wyborem ma cieczkę i w ogóle. I czy ta rasa to dobry wybór? Czytałam trochę w internecie, że dla dzieci to odpowiedni wybór ale do tego dochodzi azs :( a jak sie okaże, że dziecko jest uczulone na pieska? Na kota nie jest uczulone.
anita_koszalin
Młodsza Forumowiczka

Warto sprawdzić

Forumowa Mama
Stały bywalec

• Prywatna wiadomość

Re: Wybór psa

Postprzez Szerkana » 2 gru 2013, o 15:12

Koleżanka ma AZS i ma psa chociaż alergolodzy jej odradzali... Żyją sobie razem od kilku lat, czasami jak ją poliże po policzku to wyłazi jej rumień na policzku ale na co dzień jej nie uczula więc to chyba z tym jest różnie :) Może dziecku nic nie będzie? Może najpierw spróbujcie spędzić trochę czasu u znajomych, którzy mają psa i zobaczycie czy małemu coś wychodzi czy nie
Szerkana
Forumowiczka

Motto/Info: Każdy dzień przynosi nowe doświadczenie...

Powrót do Hobby i rozrywka