Dobre biuro projektowe - gdzie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Andy
Młodsza Forumowiczka
Posty: 26
Rejestracja: 9 sty 2019, o 09:58

Dobre biuro projektowe - gdzie?

Post autor: Andy » 28 sty 2020, o 10:46

Hej, szukam biura projektowego, które zrobi projekt, a potem dopilnuje budowy hali magazynowej. Znacie kogoś wartego polecenia? w internecie ofert mnóstwo - ale to nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi.

PaźKrólowej
Świeżynka
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2019, o 11:53

Re: Dobre biuro projektowe - gdzie?

Post autor: PaźKrólowej » 28 sty 2020, o 11:28

Zajrzyj sobie na stronę firmy Biuro Usług Technicznych Tomasz Łuczak Inżynieris - http://inzynieris.kalisz.pl/ . Oni zajmują się takimi rzeczami kompleksowo. Czyli właśnie od projektu, przez dozór na wykonaniem, aż po odbiór końcowy. Nam pomogli przy budowie domu, ale wiem, że zajmują się tez obiektami komercyjnymi, niezależnie od ich wielkości. Firma ma biuro w Kaliszu, ale prężne działa na terenie całej Polski. Mają doświadczenie i co ważne niezależnie od rodzaju budowy angażują się i wspierają inwestora na każdym etapie prac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”