Zasłużony odpoczynek

Żadna kobieta nie powinna zapominać o swoim zdrowiu nawet wtedy, kiedy na świat przyjdzie nowe życie. Jak radzić sobie z chorobami i różnymi dolegliwościami oraz jak im zapobiegać? Sprawdzone przepisy doświadczonych mam..
sonika
Młodsza Forumowiczka
Posty: 15
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 10:00

Zasłużony odpoczynek

Post autor: sonika » 14 sty 2020, o 21:03

Chciałabym mamie i tacie sprawić niespodziankę i wykupić im wycieczkę tak by mogli sobie latem wyjechać i wypocząć od wnuków. Wspierają nas w ich opiece przez cały rok więc to będzie zasłużony wypoczynek. Raczej wolałabym wyjazd zagraniczny gdyż już dawno nigdzie nie wyjeżdżali. Fajnie wyjazd ten miał w ofercie również trochę trekingu gdyż oboje lubią aktywnie spędzać czas w otoczeniu pięknej przyrody. może jakieś podpowiedzi jakie kierunki wyjazdu brać od uwagę?

Marta
Świeżynka
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2019, o 19:03

Re: Zasłużony odpoczynek

Post autor: Marta » wczoraj, o 20:34

W zeszłym roku moi znajomi wysłali rodziców na wycieczkę z okazji 50 rocznicy ślubu.Rodzice znajomych uwielbiają podróże i zwiedzili już kawał świata dlatego cięzko było wymyślić im kierunek podróży.W końcu zdecydowali się na Gruzję.Wycieczka bardzo się udało i w tym roku rodzice znajomych ponownie wybierają się do tego kraju.W tym roku planują zaliczyć Gruzje wraz Z Armenią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie i samopoczucie na co dzień”