przebarwienia - jaki krem?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Devil93
Młodsza Forumowiczka

przebarwienia - jaki krem?

Post autor: Devil93 » 28 mar 2019, o 13:30

Chciałabym pozbyć się szpecących moją skórę przebarwień. Na początek potrzebuję dobrego kosmetyku, jeśli to się nie uda, to wtedy spróbuję może z jakimś zabiegiem. Co możecie mi kochani polecić ? Czy naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia od Calluna Medica któraś z Pań tutaj zna i może ocenić dla mnie?

botle
Forumowiczka

Re: przebarwienia - jaki krem?

Post autor: botle » 9 kwie 2019, o 18:15

Wiesz co... nie wiem czy kremem uda Ci sie w 100% wyrównac koloryt i nie ma gwarancji czy uda sie zrównac kolory. To jednak cera, a jak za chwile zrobi sie cielej to zobaczysz ze znowu sie zmieni. Taki jej urok. Nie wiem czy nie szybciej i na pewno skuteczniej byloby isc na laserowe wygladzanie albo nawet na peeling chemiczny.

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 27 kwie 2019, o 10:01

ja kupilam ostatnio takie dermokosmetyki do skory z przebarwieniami na https://skinexpert.pl/ - bardzo wydajne sa w ogole i maja mega lekka konsystencje. Nie zostawiaja tez tlustej powloki na skorze, co dla mnie jest idealnym rozwiazaniem

giranta
Świeżynka

Post autor: giranta » 29 kwie 2019, o 13:10

Moim zdaniem żaden krem nie gwarantuje Ci 100% skuteczności. Takie przebarwienia to najlepiej usuwać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Robiłam kiedyś wycenę, ile by mnie taka przyjemność kosztowała. Niestety, całkiem sporo, a i zabiegi trzeba powtarzać niemal po każdym lecie, bo powstają nowe przebarwienia od słońca, więc odpuściłam.

Awatar użytkownika
bronka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: bronka » 5 cze 2019, o 11:17

Szczerze to też nie wiem czy kremy pomagają na przebarwienia. Ja już wiele stosowałam i efektów nie widziałam. Może warto pójść do kosmetyczki?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”