Prezent

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
zyta00
Świeżynka

Prezent

Post autor: zyta00 » 9 sty 2019, o 13:52

Cześć!
Szukam jakiegoś super upominku dla mojej przyjaciółki ponieważ wyjeżdża za granicę na bardzo długo i chciałabym aby pamiętała o mnie. Polecicie mi coś?

BezSensu
Świeżynka
Kontakt:

Re: Prezent

Post autor: BezSensu » 17 sty 2019, o 13:18

Super pomysłem jest np koszulka bądź gadżet z nadrukiem. Mozesz dodać wasze wspólne zdjęcie i jakiś tekst. Na http://dtg24.com.pl/ możesz znaleźć ciekawe propozycje oraz stworzyć własnoręcznie jakiś projekt. Ja od jakiegoś czasu z tego korzystam i nie narzekam. :)

agatha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agatha » 21 sty 2019, o 22:46

Skoro chcesz, żeby o Tobie pamiętała, to daj jej coś, czego na pewno nie zgubi - wspomnienie. Myślę, że zaproszenie jej do miejsca, eleganckiego, ale jednocześnie takiego z luźną atmosferą to strzał w 10! My ostatnio świętowaliśmy 30. naszego przyjaciela w Bubbles Bar w Warszawie. Było świetnie: milion toastów pysznym szampanem, smakołyki od kucharza i sympatyczna obsługa.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 7 lut 2019, o 09:04

Kosmetyki zawsze są trafnym prezentem, ale można też pomyśleć o innym rozwiązaniu, jest tyle możliwości że na pewno też się sprawdzą. Ja np. mojej mamie co roku kupowałam perfumy a w tym roku zrobiłam jej niespodziankę i wraz z mężem zabraliśmy solenizantkę i tatę na uroczysty obiad do mojej ulubionej restauracji Akademia. Moja mama byłą zaskoczona i wzruszona bo tak na prawdę nigdy nie bywała w restauracjach.

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 18 mar 2019, o 12:27

Wiesz co niedawno sama byłam w podobnej sytuacji i postawiłam na ramkę ze zdjęciem. Wyciągnęłam wszystkie i wybrałam jedno, na którym jest cała nasza czwórka. ramki nie musiałam na duch zamawiać bo miałam jedną wolną, którą kiedyś kupiłam w komplecie i wystarczyło tylko dobrze je dociąć i włożyć. Pomysł prosty, tani i łatwy do zrealizowania. Nie wiem co postanowisz ale zastanów się nad takim pomysłem. Zdjęcie zawsze będzie jej o Tobie przypominać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”