dieta odchudzająca

Czyli jak zrzucić parę kilogramów? Sport - podstawa szczupłej sylwetki.. Jaki rodzaj sportu wybrać, jakie ćwiczenia wykonywać, jak często? Dieta a odchudzanie -czyli co jeść, a czego się wystrzegać lub co najmniej ograniczyć?
fiszerowa
Forumowiczka

Re: dieta odchudzająca

Post autor: fiszerowa » 27 lip 2018, o 09:34

Przede wszystkim, to warto zrezygnować z żywności przetworzonej. Ja nie stosuję żadnej diety odchudzającej, zwracam tylko uwagę na to co jem. Warto też wprowadzić do diety lukrecję, która między innymi wspomaga pracę żołądka.

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 2 sie 2018, o 00:00

Odpowiednia dieta może i pomaga ale nie daje według mnie satysfakcjonujących rezultatów. Zawsze może wystąpić efekt jojo. Ja wolę dodatkowo nosić jeszcze bieliznę antycellulitową i korygująca z orirose.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 15 sie 2018, o 17:47

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zdecyduj się skorzystać z diety pudełkowej. Jestem pewny, że z jej pomocą zrzucisz cały, zbędny balast.

werka.werka
Świeżynka

Post autor: werka.werka » 20 sie 2018, o 09:46

Ostatnio przytyłam parę kilo i nie umiem ich zrzucić... Troszkę mnie ta sytuacja denerwuje, zawsze byłam raczej szczupła. Postanowiłam, że nie będę kupować sobie słodyczy, ale co z tego, gdy obżeram się nimi u znajomych? Próbuję przestać, ale nie mogę.

gislam
Świeżynka

Post autor: gislam » 24 wrz 2018, o 11:03

Witam! Jeśli któraś z was szuka może dobrej jakości odzieży treningowej to polecam wam sprawdzić co do zaoferowania ma ta oto marka: trec.pl - naprawdę polecam sprawdzić!

ewelina92
Forumowiczka

Post autor: ewelina92 » 1 paź 2018, o 22:36

Może dieta warzywna? To jedna z moich ulubionych diet. Porady i opinie dietetyków z pewnością przydadzą się np. w procesie odchudzania lub nas czymś zainspirują.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 16 paź 2018, o 13:32

Ja bym postawiła na na trening personalny. To wygodne i skuteczne rozwiązanie. Samą dietą raczej nic nie uzyskamy. Może chwilowy spadek ciała, a potem efekt jojo. Ale dieta + trening to droga do celu.

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 7 mar 2019, o 15:51

Najlepiej pójść do dobrego dietetyka i pod okiem specjalisty odchudzać się, a oprócz tego oczywiście jakaś aktywność fizyczna równiez musi być. Odchudzanie odchudzaniem, ale jakoś ciało trzeba wyrzeźbić i ujędrnić

DietetykNaWalizkach
Młodsza Forumowiczka
Kontakt:

Post autor: DietetykNaWalizkach » 16 kwie 2019, o 14:14

To ja bym coś poleciła z perspektywy dietetyka klinicznego, który pracuje z osobami chcącymi schudnąć :) Dieta odchudzająca jeśli chcesz uniknąć efektu jojo powinna być dobrana indywidualnie. Redukcja na podstawie Twojego całkowitej przemiany materii powinna być dobrana tak, aby tempo odchudzania nie było szybsze niż 1 kg na tydzień. Najprostsze rzeczy od jakich można zacząć to regularne posiłki co 3-4 h z ostatnim posiłkiem max 2 h przed snem, przewaga produktów o niskim IG bogatych w błonnik, unikanie produktów o wysokim stopniu przetworzenia, bogatych w cukry dodane oraz nasycone kwasy tłuszczowe i tłuszcze trans. Do tego regularna aktywność fizyczna minimum 150 minut tygodniowo :) Na stronie mojej poradni (Dietetyk Na Walizkach) pisałam więcej na temat odchudzania bez efektu jojo, więc możesz sprawdzić :) :spoko:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgrabna mama”