Jakie pomysły na prezenty swiąteczne

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Jakie pomysły na prezenty swiąteczne

Post autor: Dariana » 29 lis 2018, o 08:39

Dziewczyny może zrobimy tutaj giełdę pomysłów na prezenty świąteczne? Co dajecie swoim bliskim?

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: Jakie pomysły na prezenty swiąteczne

Post autor: henke » 29 lis 2018, o 11:54

Dla mamy kosmetyki,
Największy problem jak zawsze z tatą, ale wspominał coś o książce Hanksa i dostanie krem pod oczy, bo podkrada próbki. Dla brata gra na konsolę i jakieś fajne skarpety.
Mężowi zamawiam prezent na tej stronie:
https://www.megakoszulki.pl

Chcę tam zaprojektować albo kubeczek albo koszulkę ale jeszcze się zastanowię nad tym co stworzyć.

liliawodna
Świeżynka

Post autor: liliawodna » 30 lis 2018, o 12:00

Dla mamy kosmetyki nawilżające, sweter i pakiet do SPA. Z tatą też miałyśmy z siostrą problem, ale koniec końców kupiłyśmy mu koszulę wyjściową, buty do biegania po nierównym terenie oraz uzupełnienie skrzynki na narzędzia. Ja u siostry się jeszcze zastanawiam, z trudem udało mi się coś wymyślić dla niej na Mikołajki, więc nie mam pojęcia, co na Święta jej sprezentować.

cecylia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: cecylia » 3 gru 2018, o 11:00

Polecam taką opcję jak kawa warszawa. Kawę piją przecież wszyscy i jest to prezent całkowicie niezobowiązujący. Można dać ją mamie, babci, a także pracownikowi. Kawa zawsze jest na czasie.

agniesia00
Świeżynka

Post autor: agniesia00 » 7 gru 2018, o 11:00

Niestety, tych pomysłów ciągle brak, a święta coraz bliżej.

tośka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: tośka » dzisiaj, o 10:54

Ja zawsze coś dokładam z kosmetyków czy witaminki na przykład; wiem kto co stosuje więc nie jest trudno z wyborem i zawsze coś takiego się przyda. Żeby czasu nie tracić zwłaszcza przed świętami cennego, to zamawiam sobie w necie w aptece internetowej wapteka; są tam już gotowe zestawy ładnie zapakowane; same zakupy chwilę zajmują, ceny też są ok, dlatego polecam takie rozwiązanie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”