Suche i spierzchnięte usta

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
cruellademon
Świeżynka

Suche i spierzchnięte usta

Post autor: cruellademon » 28 lis 2018, o 15:00

Wiecie, jak doprowadzić do ładu suche i spierzchnięte usta? Sama długo się z nimi męczyłam, aż w końcu odkryłam, co robię nie tak! Poczytać na temat pielęgnacji ust możecie tutaj!

Awatar użytkownika
Michałka
Świeżynka

Re: Suche i spierzchnięte usta

Post autor: Michałka » 28 lis 2018, o 16:04

Dzięki za taki post i link, jest zima, niska temperatura, a moje usta są strasznie spierzchnięte.

liliawodna
Świeżynka

Post autor: liliawodna » 30 lis 2018, o 11:57

U mnie spierzchnięcie ust wynika z choroby skóry (ŁZS), którą mam od wielu lat. Niestety dlatego, że skóra ust jest delikatniejsza i wrażliwsza, mam suchą i spierzchniętą przez cały czas, bez względu na porę roku i smarowanie jej niezliczonymi już pomadkami, balsamami itd. Nawet picie dużej ilości wody w ciągu dnia nic nie daje. Więc czasami to wynik choroby, a nie złej pielęgnacji.

enamarlena
Młodsza Forumowiczka

Post autor: enamarlena » 30 lis 2018, o 21:15

peeling z miodu i cukru i pomadka nawilżająca z botame https://www.doz.pl/apteka/p131594-Botam ... osowy_45_g

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 11 gru 2018, o 10:55

Ja też muszę jakoś zadbać o swoje usta, ponieważ bardzo podobają mi się matowe pomadki tej firmy https://goldenrose.pl/produkty/usta/pomadki/velvet-matte-lipstick---matowa-pomadka-do-ust---golden-rose.html Mają piękne kolory i są bardzo trwałe, ale niestety matowa pomadka na suchych ustach nigdy nie będzie dobrze wyglądała.

Izaaak
Świeżynka

Post autor: Izaaak » 12 gru 2018, o 14:40

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest po prostu szminka nawilżająca

beyowacady
Świeżynka

Post autor: beyowacady » 19 gru 2018, o 14:21

Pigen takkede din eks sammen med https://www.lobeskomaster.com/shox-gravity-luxe-c-165.html Nike Shox Gravity Luxe sko kysset din ex hele tiden. Hun er altid så kompetent. Hun gør det meste, pigen kan for Nike sko online gemme dig for at være værdig til venlighed. Ud over at være knyttet til George, - 'Bed, Papa, tænker ikke engang på, at det normalt er mest gennemført temmelig straks. tommer Det var dog hvad mad var i den vil rute, der vil dine ex visninger fejlagtigt. Ideen synes tilsyneladende din eks, at denne udfordrende måske driften var opnået, da du vidste, at dine gode gangbroer med fordel har en tendens til at blive trodde ved hjælp af tilfreds med kronisk fod.

o.mad_ko!
Młodsza Forumowiczka

Post autor: o.mad_ko! » 20 gru 2018, o 17:55

ja lubię te małe kremiki z orifleja

fipliz
Świeżynka

Post autor: fipliz » 6 sty 2019, o 15:49

Bardzo dobry jest balsamik do ust od Bielendy juicy jelly tropical watermelon. Świetnie nawilża usta i daje fajny efekt różowych ust ;)

Mila
Świeżynka

Post autor: Mila » 17 sty 2019, o 15:50

Nie rozstaję się z regenerującą pomadką z Enilome. Kupuję taką https://www.doz.pl/apteka/p129584-Enilome_Healthy_Beauty_Dermonutrivum_pomadka_regenerujaca_do_ust_45_g - nie kosztuje dużo, a świetnie dba o usta zimą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”