Suche i spierzchnięte usta

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
cruellademon
Świeżynka

Suche i spierzchnięte usta

Post autor: cruellademon » 28 lis 2018, o 15:00

Wiecie, jak doprowadzić do ładu suche i spierzchnięte usta? Sama długo się z nimi męczyłam, aż w końcu odkryłam, co robię nie tak! Poczytać na temat pielęgnacji ust możecie tutaj!

Awatar użytkownika
Michałka
Świeżynka

Re: Suche i spierzchnięte usta

Post autor: Michałka » 28 lis 2018, o 16:04

Dzięki za taki post i link, jest zima, niska temperatura, a moje usta są strasznie spierzchnięte.

liliawodna
Świeżynka

Post autor: liliawodna » 30 lis 2018, o 11:57

U mnie spierzchnięcie ust wynika z choroby skóry (ŁZS), którą mam od wielu lat. Niestety dlatego, że skóra ust jest delikatniejsza i wrażliwsza, mam suchą i spierzchniętą przez cały czas, bez względu na porę roku i smarowanie jej niezliczonymi już pomadkami, balsamami itd. Nawet picie dużej ilości wody w ciągu dnia nic nie daje. Więc czasami to wynik choroby, a nie złej pielęgnacji.

enamarlena
Młodsza Forumowiczka

Post autor: enamarlena » 30 lis 2018, o 21:15

peeling z miodu i cukru i pomadka nawilżająca z botame https://www.doz.pl/apteka/p131594-Botam ... osowy_45_g

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » wczoraj, o 10:55

Ja też muszę jakoś zadbać o swoje usta, ponieważ bardzo podobają mi się matowe pomadki tej firmy https://goldenrose.pl/produkty/usta/pomadki/velvet-matte-lipstick---matowa-pomadka-do-ust---golden-rose.html Mają piękne kolory i są bardzo trwałe, ale niestety matowa pomadka na suchych ustach nigdy nie będzie dobrze wyglądała.

Izaaak
Świeżynka

Post autor: Izaaak » dzisiaj, o 14:40

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest po prostu szminka nawilżająca

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”