Rozwód

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
kulska
Forumowiczka

Rozwód

Post autor: kulska » 22 lis 2017, o 18:38

Byliście już w sytuacji gdzie rozwód się przeciąga w nieskończoność i kosztuje to obie strony wiele nerwów? Korzystaliście z pomocy prawnika? Gdybym wiedziała że będzie tak ciężko od razu zdecydowałabym się na pomoc kancelarii.

gargamas
Forumowiczka

Re: Rozwód

Post autor: gargamas » 26 kwie 2018, o 18:17

Słuchaj, ja niestety jakoś bardzo sie na tym nie znam bo jeszcze się nie rozwodziłam i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Jednak moja znajoma korzystał z usług tej kancelarii podczas swojego rozwodu i bardzo ich chwaliła.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 18 maja 2018, o 13:03

Rozwód zawsze jest bolesnym tematem, jeszcze cięższym kiedy owocem Waszego związku jest dziecko. Jednak są niewybaczalne uzależnienia, które niszczą ludzi i ich relacje. Mój mąż popadł w alkoholizm i siłą przekonałam go do wszywki. Udało się, ale nie radził sobie ze swoją nerwowością oraz tłumioną agresją, często chodził poddenerwowany i robił nieustanne awantury. Wszywka zadziałała, ale mąż nie zrozumiał swojej winy w tym, co zaszło.

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 12 lip 2018, o 13:16

Moim zdaniem bez adwokata jest dość trudno. Poszukaj kogoś sprawdzonego, moja siostra np. korzystała z usług adwokata z Kalisza.

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 25 lip 2018, o 11:35

Rozwód to nic miłego dla obojga stron, jezeli jednak chcesz wygrać sprawę to polecam Ci odwiedzić kancelaria adwokacka Gliwice felkowski.pl Znajdziesz tutaj sztab profesjonalnych ludzi, adwokaci Gliwice to osoby z długoletnim doświadczeniem, przykładowy prawnik gliwice posiada kilkanascie lat doświadczenia w tym zawodzie, nie odsyłam Cie do świeżej kancelarii, kancelaria adwokacka Gliwice to kancelaria o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 30 lip 2018, o 12:20

@Matka_Wariatka W takiej sytuacji warto wyslac meza do profesjonalnego osrodka ktory rozwiaze jego problemy. Ja mogę polecić prywatną klinikę Medox z Nowego Modlina - oni zatrudniają doświadczonych lekarzy i psychologów. Na pewno pomogą.

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 30 lip 2018, o 20:24

Tak w ogóle tego typu problemy są mocną podstawą do rozwodu. Oczywiście dobrze jakby poszedł na odwyk, ale to musi on sam zrozumieć że ma problem

pelsa
Świeżynka

Post autor: pelsa » 1 sie 2018, o 22:02

Mnie najwięcej kosztował pieniędzy... prawnicy nie są najtańsi, a trzeba wygrać co swoje ;)

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 2 paź 2018, o 12:55

Wiadomo, że pomoc prawnika kosztuje ale uwierzcie mi, że bez takie pomocy można stracić o wiele więcej. Moj brat korzystał z pomocy mecenasa Budrewicza. Jest bardzo skutecznym prawnikiem. Poza tym jest tez bardzo sympatyczny, nie ocenia i jest lojalny wobec klienta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”