blizna po cesarce

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
anuka
Młodsza Forumowiczka

blizna po cesarce

Post autor: anuka » 12 wrz 2017, o 09:47

Moja pierwsza ciąża zakończyła się cesarką, została mi po niej nie za fajna blizna, w tym roku postanowiłam w końcu coś z tym zrobić, bo wygląda ona naprawdę paskudnie, krępuję się nią przed mężem, bo jest zgrubiała, sina. Czy z taką starą blizną można jeszcze coś zrobić?

odeta
Młodsza Forumowiczka

Re: blizna po cesarce

Post autor: odeta » 22 wrz 2017, o 13:39

Trzeba odczekac, blizny z czasem sie zmieniają. Jak całkiem chcesz sie jej pozbyc to chyba tylko jakos operacyjnie, w sensie medycyna estetyczna cos w tym rodzaju.

anuka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: anuka » 13 paź 2017, o 09:22

Tak inwazyjnych rzeczy wolałabym nie robić, na razie zaczęłam przyklejać na nią plastry silikonowe, dziewczyny na forach piszą że super efekt ma być i ja na to liczę, obawiałam się czy te plastry się będą trzymały ale jest ok, jeden to nawet 5 dni można używać

basienka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: basienka » 18 gru 2017, o 18:25

Oczywiście że da sie coś zdziałać. Medycyna estetyczna teraz pędzi jak szalona do przodu. Laserowe zabiegi są już na prawdę bardzo skuteczne, zwłaszcza jak wybierzesz klinikę z nowoczesnym i dobrym sprzętem. Wiem że Klinika Miracki w Warszawie takie zabiegi robi, możesz sobie poczytać o tym http://klinikamiracki.pl/zabieg/blizny- ... pico-sure/

dorika
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dorika » 26 mar 2018, o 11:17

na szczęscie obylo się bez laserow i zabiegów :) plastry daly radę, po bliźnie ani śladu, trzeba się naprawdę przyjrzeć zeby ją zobaczyć

botle
Młodsza Forumowiczka

Post autor: botle » 18 kwie 2018, o 17:48

Eeee no to rewelacja! Widocznie nie była bardzo głeboka. U mnie w sumie też bezbolesnie i nieinwazyjnie, ale tym urzadzeniem pelleve http://www.anlaya.pl/zabieg-na-ujedrnia ... a-pelleve/ Dodatkowy plus tez jest taki, ze po dwóch ciazach mam skore napieta jak w wieku 25 lat ;p

anuka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: anuka » 20 kwie 2018, o 15:20

Dorika - których plastrów używałaś, sutricon? Jak szybko u Ciebie był efekt? Kupiłam sobi e plastry sutricon, są bardzo cieniutkie, normalnie jak druga skóra, nie było problemu ze zsuwaniem sie

kulska
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kulska » 25 kwie 2018, o 18:13

Plastrów nie używałam jakoś nigdy ale to może dlatego że samo smarowanie olejkiem bio-oil wystarczyło, nie wiem czy teraz byłby sens coś jeszcze z tym robić skoro jej praktycznie nie widać pod bielizną

anuka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: anuka » 15 maja 2018, o 11:47

Mnie blizna swędziała, ciągnęła, a po plastrach sutricon jak zrobiła się bardiej płaska to nie bylo tego nieprzyjemnego odczucia, to już był dla mnie orgomny plus, bo to swędzenie było okropne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”