Zakupy online

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
muszkin3
Świeżynka
Kontakt:

Re: Zakupy online

Post autor: muszkin3 » 12 gru 2018, o 10:41

Sama dość często kupuje przez internet, aktualnie w dobie darmowej wysyłki i zwrotu jest to dobra i wygodna opcja :) A co najważniejsze oszczędzamy pieniądze, ostatnio kupiłam plecak vintage.

violae
Młodsza Forumowiczka

Post autor: violae » 17 gru 2018, o 20:01

Większość kupuję online. Kupowałabym i spożywcze ale nie robią już dowozu. Ostatnio kupiłam wózek. Bardzo jestem zadowolona, bo błyskawicznie dostarczyli, produkt super, no i nie musiałam się bujać do sklepu. Bardzo polecam zakupy internetowe, szczególnie w zaawansowanej ciąży, zimą i ogólnie jak siły na wędrówkę po sklepach brak. A wózeczek jest cudowny! Mam viva life tutis z ekoskórki i bardzo polecam.

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 28 gru 2018, o 19:38

Zakupy przez internet są bardzo wygodne, szukałam dla siebie butów i znajoma poleciła mi takie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie-103.html Przecudne botki, a jaki wybór , nie potrafię zdecydować które wybrać. No cóż zamówię sobie więcej niż jedną parę , do tego ceny mają bardzo atrakcyjne.

agatha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agatha » 4 sty 2019, o 15:43

Boję się kupować przez internet ubrań, bo jakoś nigdy nie mogę się wstrzelić w rozmiar. Najgorzej jest z butami. Lubię natomiast śledzić nowinki w drogeriach internetowych i dobrych sklepach z kosmetykami. Ostatnim hitem okazała się maska Calluna Medica z owsa i jogurtu, która świetnie radzi sobie z moją suchą skórą. Chyba domówię też krem do kompletu.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 5 lut 2019, o 22:40

Ja bardzo lubię sklep merg.pl Ostatnio wykukałam taką sukienkę
Obrazek
Bardzo mi się spodobała :) Muszę męża namówić, żeby mi ją kupił na walentynki :)

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 18 mar 2019, o 12:34

Ładna, ale i buty świetnie wyglądają, z tego samego sklepu? Chętnie bym je sobie kupiła. Co do moich zakupów to w tej chwili na pierwszym miejscy sa zakupy do domu. Niebawem wprowadzamy sie i aktualnie skupujemy meble, o np wczoraj chyba znaleźliśmy naszą sofę. Fajnie by wyglądała w naszym salonie w połączeniu z dębowymi meblami, no i ta kolorystyka, zawsze podobała mi sie taki żółty, musztardowy kolor. Co prawda decyzja jeszcze nie zapadła ale coś mi sie wydaje, że to ona.

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 16 lip 2019, o 12:38

Modne buty dla mężczyzn, które nie rozpadną sie na pierwszym spacerze kupię w ...? Proszę o podpowiedzi, żebym miała w czym puścić mojego faceta na spacer z dziećmi. Przynajmniej nie będzie miał wymówek, że nie ma butów. Jego przyjaciel swoje męskie buty ma z https://www.butyraj.pl/pol_m_Buty-Meskie-156.html i tak się zastanawiamy nad tym, czy nie skopiować jego zakupów, skoro tak wychwala ich jakość. Może sami coś mi podpowiecie, żebym wiedziała gdzie mozemy zrobić dobre zakupy?

biedroneczka
Świeżynka

Post autor: biedroneczka » 6 paź 2019, o 22:06

jeśli robicie zakupy to pamiętajcie żeby zawsze podawać nr karty payback https://www.payback.pl/loteria teraz jest loteria z okazji 10 -tych urodzin :) można wygrać punkty a później zamienić je na nagrody

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”