Trądzik i przebarwienia na skórze

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
AlicjaK
Świeżynka

Re: Trądzik i przebarwienia na skórze

Post autor: AlicjaK » 18 maja 2018, o 12:04

Bryłka83 pisze:
29 maja 2017, o 20:27
Od jakiegoś czasu zaczęły wychodzic mi na twarzy pryszcze. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze jestem już grubo po 30! Czytałam, że może to być związane z hormonami. Pani w aptece poleciła mi Inofem , który reguluje hormony. Czy stosowała go któraś z Was? Jest faktycznie skuteczny?
Dzięki za ten wpis. Znalazłam już Inofem w aptece Melissa i poczytałam o jego działaniu. Zamierzam go wypróbować na wypadające włosy, problematyczną cerę, stres i rozchwianie hormonalne. Nie słyszałam o nim wcześniej :)

botle
Młodsza Forumowiczka

Post autor: botle » 27 maja 2018, o 11:30

Wyłamię się, ale pewnie tak jak spora część pan jestem z tych, dla ktorych kosmetyczne usuwanie przebarwien to za malo... U mnie konieczny był laser i w sumie ciesze sie ze tak sie skonczylo, bo poszlo o niebo szybciej, bezbolesnie i dokladnie. Robiłam u nich ipixelem z zastsowaniem światła. Udało sie wyeliminowac przebarwienia po tradziku praktycznie do zera i wyrownac pigmentację cery

adikin
Świeżynka

Post autor: adikin » 6 cze 2018, o 14:55

:glupi: :glupi:

Urszulax
Świeżynka

Post autor: Urszulax » 11 cze 2018, o 14:38

Ja na problemy z przebarwieniami po trądziku stosowałam zabiegi z kwasami jednak nie podziałało i dalej z tym walczę. Próbuję różnych kosmetyków, ale efekty są marne.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 19 cze 2018, o 18:50

Bo kosmetyki nie mają działania potwierdzonego klinicznie, spróbuj używać wyrobów medycznych takich jak bio oil, one na pewni są skuteczniejsze niż kosmetyki

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 30 cze 2018, o 21:02

Na trądzik i wszelkie przebarwienia na skórze bardzo dobry jest surowiec kosmetyczny o nazwie olej rycynowy rafinowany. Jest dostępny w dwóch pojemnościaj 100 i 500ml, działa na większość osób więc może i pomoże tobie, zamów mniejszy i jak zadziała weźmiesz pół litrowy flakonik :)

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 10 lip 2018, o 06:46

Znasz kosmetyki z serii Calluna Medica ? W tej serii znajdziesz krem przeciwtrądzikowy i na przebarwienia wybielający. Są też maseczki, więc myślę że jeśli masz problem z trądzikiem , przebarwieniami to warto mieć te kremy w swojej kosmetyczce. Ja mam ale nawilżający do cery suchej i jestem zadowolona, krem się ładnie wchłania, a moja cera jest nawilżona i nie ściąga się jak kiedyś.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 18 lip 2018, o 14:49

Ja na takie problemy skórne stosuję serum do twarzy od biolove, oczyszczające. No i jak do tej pory sprawdza się dobrze, trądziku nie mam a przebarwienia się nie pojawiają. Także polecam.

martawitczak
Świeżynka

Post autor: martawitczak » 19 lip 2018, o 09:54

może jednak warto zgłosić się do kosmetyczki? na trądzik nie wiem czy pomoże, ale na pewno pomoże ci z tymi przebarwieniami

przeplatasie
Świeżynka

Post autor: przeplatasie » 17 sie 2018, o 12:25

co to znaczy że reguluje hormony? jakie? w jaki sposób? z hormonami nie można się tak bawić, trzeba zrobić badania!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”