Jakim kremem mamy smarują ręce?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
kulska
Forumowiczka

Jakim kremem mamy smarują ręce?

Post autor: kulska » 13 kwie 2017, o 18:11

Hejka, chciałabym zapytać o dobry krem do rąk ze skłonnością do pierzchnięcia. Mam z tym straszny problem, wystarczy że nie posmaruje czymś albo nie dosuszę i już pojawiają się podrażnienia. Myślałam żeby spróbować mixa krem odżywczy, czy któraś z Was go stosowała? Będzie dobry?

Draboska
Świeżynka

Re: Jakim kremem mamy smarują ręce?

Post autor: Draboska » 18 kwie 2017, o 05:24

O ile mówisz o tym kremie mixa, to popieram pomysł jego kupna. Aczkolwiek ja go używam do mojej suchej cery, a uwierz, że mam bardzo suchą. Po nim nie czuję pieczenia, a bez niego jest MA-KA-BRA.

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 28 cze 2018, o 12:32

KIedyś słyszałam, że warto kupić kilka tańszych kremów i położyć w kkilku kluczowych miejscach w domu - obok zlewu, w łazience i na kanapie. Tak, żeby po myciu rąk albo w ogóle w każdej wolnej chwili móc posmarować dłonie. Może tak spróbuj?

zuzclu
Świeżynka

Post autor: zuzclu » 10 lip 2018, o 16:41

:jupi:

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 14 sie 2018, o 12:37

Ja do całego ciała używam Cetaphil MD Dermoprotektor :)) najlepszy balsam jaki kiedykolwiek miałam. Jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o przesuszoną i spierzchniętą skórę. Może być stosowany nawet kilka razy dziennie - po prostu wtedy kiedy jest to potrzebne

marika123
Świeżynka

Post autor: marika123 » 12 wrz 2018, o 13:26

Moje wszystkie kremy do rąk to tak naprawdę kremy do twarzy, które się u mnie nie sprawdziły na buzi :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”