Jak zadbać o wygląd i zdrowie swoich nóg zimą?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Leah00
Świeżynka

Re: Jak zadbać o wygląd i zdrowie swoich nóg zimą?

Post autor: Leah00 » 10 paź 2018, o 11:43

Od zawsze po kąpieli smaruje swojego nogi i całe ciało kremem NIVEA. To wystarcza.

Chalceda
Świeżynka

Post autor: Chalceda » 16 paź 2018, o 20:56

dbajmy o siebie i pijmy dużo wody to klucz do pięknej skóry :jupi:

sabinaw
Świeżynka

Post autor: sabinaw » 5 lis 2018, o 09:02

Zimą moja skóra na nogach jest bardzo wysuszona, zwłaszcza po goleniu, więc dbam o jej nawilżenie i smaruję ciało codziennie wieczorem. A do tego dużo ćwiczę, co też bardzo wpływa na wygląd nóg.

anuka
Forumowiczka

Post autor: anuka » 5 lis 2018, o 14:53

W zimie trzeba jak najbadziej dbać o stopy, ja regularnie robię sobie złuszczenie i też co pare dni smaruje grubszą warstwą kremu na to woreczek foliowy, skarpety i tak przez 20-30 minut, teraz testuję ten krem https://www.doz.pl/apteka/p134089-Enilo ... top_100_ml i jest super, nawilża, dobrze się wchłania

nicollHa
Świeżynka

Post autor: nicollHa » wczoraj, o 09:03

Hej, ja również podobnie jak moje przedmówczyni polecam Ci systematyczne kremowanie stóp oraz regularne peelingi. Warto jednak pamiętać również o tym, że piękne stopy to przede wszystkim zdrowe stopy! Z tego też powodu zakupiłam ostatnio specjalne wkładki żelowe do butów, które chronią moją delikatną skórę przed obtarciami i doskonale profilują moją stopę. Wreszcie znalazłam sposób na to by nosić zimą kozaki na wysokim obcasie! :jupi:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”