Medycyna estetyczna - warto?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Paradoks
Młodsza Forumowiczka

Re: Medycyna estetyczna - warto?

Post autor: Paradoks » 23 kwie 2018, o 20:07

No jasne ze tak :D w koncu po to wymyslono tą medycyne :D ja w Warszawskim Melitusie robilam kilka zabiegów i czuje się młodziej i bardziej kobieco :D

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 30 kwie 2018, o 12:03

Według mnie warto i to bardzo. Sama niedawno miałam zabieg usuwania rozstępów i jestem bardzo zadowolona z efektów. Na prawdę znają sie tam na wykonywaniu takich zabiegów i mają świetne podejście do pacjentów. Moim zdaniem jeśli chcemy czuć się i wyglądać lepiej to warto spróbować medycyny estetycznej!

pektosa
Świeżynka

Post autor: pektosa » 22 cze 2018, o 13:59

Dokładnie, ja też miałam z nimi spory problem i zgłosiłam się na konsultację, miałam zabiegi dermapen i okazuje się że można się pozbyć tego problemu dosłownie w miesiąc a u niektórych jeszcze szybciej

parysia8
Młodsza Forumowiczka

Post autor: parysia8 » 24 cze 2018, o 09:05

ja uważam,ze jeśli ktoś ma straszne kompleksy i nie potrafi się z tym pogodzić, to warto zainwestować w jakiś zabieg dla siebie, ja na przykład powiększyłam sobie piersi w klinice. Było mi to potrzebne, bo po trzech ciążach miałam bardzo brzydkie i opadnięte piersi.

magdov
Świeżynka

Post autor: magdov » 5 lip 2018, o 21:26

jehje

izuulka
Świeżynka

Post autor: izuulka » 26 lip 2018, o 21:57

Ja ze względu na koszty takiego zabiegu nie zdecydowałam się na implanty piersi, natomiast po lekturze sięgnęłam po krem który odbudował mi skórę na biuście dzięki czemu wygląda on na większy i pełniejszy.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 22 sie 2018, o 08:44

Spróbuj kosmetyków Calluna Medica. Mają bardzo subtelny i przyjemny zapach oraz zawierają wartościowe, naturalne składniki. Ja w tej chwili nie mogę się obyć bez codziennej pielęgnacji naturalnym kremem przeciwzmarszczkowym. Sprawił, że moja cera wygląda świeżo i zdrowo. To niebywałe, ale od dawna nie miałam skóry w tak dobrej kondycji.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 12 paź 2018, o 09:09

Oczywiście, że warto. Współczesna medycyna estetyczna ma bardzo wiele do zaoferowania. Dzięki niej można walczyć nie tylko z procesem starzenia, ale także z problemami wywołanymi np. zmianami chorobowymi. Takie zabiegi z medycyny estetycznej, odpowiednio dobrane do potrzeb, z pewnością pomogą. Trzeba tylko pamiętać, że w tej branży ważne jest doświadczenie i profesjonalizm. Bo źle wykonany zabieg może przynieść więcej szkody niż pożytku. Na szczęście dobrych gabinetów nie brakuje. Tutaj http://olan-estetyka.pl/ masz namiar na Gabinet Medycyny Estetycznej w Warszawie OL-AN. Myślę, że jeśli potrzebujesz konsultacji i profesjonalnego zabiegu to tam znajdziesz pomoc.

rusal
Świeżynka

Post autor: rusal » 25 paź 2018, o 12:51

jak najbardziej warto, ja robię sobie regularnie jakiś zabieg: )

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 31 paź 2018, o 16:39

Jeśli o mnie chodzi to polecam zabiegi medycyny estetycznej, nie są mocno inwazyjne a potrafią wiele zmienić, oczywiście na lepsze. Jestem klientką gabinetu https://filine.pl/ z Katowic i zaufałam im już dawno, efekty są takie że czuję się w swoim ciele znacznie lepiej niż wcześniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”