Medycyna estetyczna - warto?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Bunia202
Świeżynka

Re: Medycyna estetyczna - warto?

Post autor: Bunia202 » 8 wrz 2019, o 20:55

Jak najbardziej warto, ja też bardzo długo zwlekałam, bo bałam się opinii innych, ale w końcu się zdecydowałam i zaczęłam od mało inwazyjnych zabiegów, jak np., foodmładzanie w https://salonceleste.pl/fotoodmladzanie-t3/ trafiłam na szczęście na świetnych specjalistów i teraz odwiedzam ich regularnie :D

Diana304
Świeżynka

Post autor: Diana304 » 13 wrz 2019, o 19:36

Oczywiście, że warto. Nie można patrzeć na to wszystko krzywym okiem, tylko dla tego, że ktoś przesadza jeżeli chodzi o poprawki. Nikt wcale nie musimy wyglądać jak lalka, jeżeli tylko delikatnie zaingeruje swój wygląd :)

nikitka
Świeżynka

Post autor: nikitka » wczoraj, o 22:52

Jeżeli zdecydujesz się na takie zabiegi to warto zwracać uwagę na preparat, jakim są one wykonywane. Polecam wypełniacz do ust Restylane Kysse, który daje naturalny i długotrwały efekt, ponieważ jest oparty w swoim składzie na naturalnych składnikach w tym kwas hialuronowy występujący w komórkach skóry. Jest to idealny preparat do modelowania i wypełniania ust.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”