Medycyna estetyczna - warto?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
DobraMama
Forumowiczka

Re: Medycyna estetyczna - warto?

Post autor: DobraMama » 25 lis 2018, o 20:13

Jeżeli w gre wchodzi medycyna prywatna to jak najbardziej, nie szla bym Państwowo bo sie nie doczekasz a wiekszość z zagadnień medycyny estetycznej i tak nie jest refundowane.

cecylia
Forumowiczka

Post autor: cecylia » 27 lis 2018, o 12:53

Pewnie, że warto - pod warunkiem, że robi się to z umiarem. Medycyna estetyczna potrafi wyleczyć kompleksy nie tylko u kobiet ale także i u mężczyzn. Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia, które znajduje się w Krakowie, to naprawdę dobry kierunek jeśli chodzi o najróżniejsze upiększające zabiegi.

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 30 lis 2018, o 01:37

Jak najbardziej warto, medycyna estetyczna to nie tylko inwazyjne zabiegi przecież. Nie wiem skąd jesteście, ale jak z okolic Wrocławia, sprawdźcie sobie gabinet medycyny estetycznej dr Łukasza Michalaka, on specjalizuje się w zabiegach na zmarszczki, żylaki, leczy urazy kostno-stawowe itp. Uważam, że jak się na budżet na takie rzeczy, to jak najbardziej warto.

ada123
Świeżynka

Post autor: ada123 » 30 lis 2018, o 11:25

Jeśli się robi to z umiarem, to uważam, że warto. Ale mam jednak wrażenie, że niektórzy bardzo z tym przesadzają i wtedy wygląda to nienaturalnie.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 4 sty 2019, o 08:26

Ogólnie to jestem z tymi wszystkimi nowinkami z medycyny estetycznej na bakier, ale czytałam na stronie łódzkiej kliniki Novoderm o wolumetrii. Jeśli naprawdę takie miałyby być efekty, jak wskazują na rysunku pomocniczym, to myślę, że mogłabym spróbować. Po odchudzaniu moja skóra troszkę zwiotczała, nie wróciła do normy, szczególnie przeszkadza mi w okolicach twarzy. Być może z wolumetrią udałoby mi się poprawić owal twarzy i podnieść brwi, które opadają.

bananowa
Świeżynka

Post autor: bananowa » 29 maja 2019, o 13:17

moim zdaiem warto :jupi: w salonie mogłam wybrać jaki wypełniacz chce i po rozmowie z lekarzem doszliśmy do wniosku że najlepszy będzie dla mnie wypełniacz HA Belotero Intense z Lidocainą - jeżeli chodzi o ten produkt to efekty są na naprawdę znakomitym poziomie :) polecam :serce:

Awatar użytkownika
bronka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: bronka » 5 cze 2019, o 11:18

Jeśli kobieta się źle z czymś czuje i chciałaby to poprawić to czemu nie? Jeśli efekt będzie wyglądał naturalnie, a kobieta ma się poczuć lepiej to moim zdaniem to nie jest złe.

zenka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zenka » 18 sie 2019, o 19:09

Warto zawsze dbać o siebie i nieco oszukać czas chociażby. W pewnym wieku zabiegi medycyny estetycznej powinny być normalne, sporo osób, nie tylko pań, dba o siebie więc nie wiem czemu to nadal dziwi... Ceny takich zabiegów już nie są tak wysokie, jak kilka lat temu. Np. w Magicznej Klinice można upolować świetne okazje i za zabieg na poziomie zapłacić nawet połowę mniej

vizzka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: vizzka » 19 sie 2019, o 09:49

zenka to prawda co piszesz na temat Magicznej Kliniki. Sama korzystam z ich oferty już od jakiegoś czasu. Pracują na świetnych jakościowo produktach a ceny tych usług są mega konkurencyjne. No i nie sposób nie wspomnieć o zespole doświadczonych lekarzy.

EwelinaK
Młodsza Forumowiczka

Post autor: EwelinaK » 4 wrz 2019, o 09:53

Jak najbardziej warto sięgać po zabiegi medycyny estetycznej, ale po pierwsze trzeba udać się do prawdziwych fachowców w swej branży, po drugie ważne, żeby zabieg był indywidualnie dopasowany do potrzeb. Sama również jestem częstym gościem kliniki urody w Gdańsku, świetny sprzęt i doświadczony personel zapewnia obsługę na najwyższym poziomie, tutaj można zapoznać się z ich ofertą https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”