Medycyna estetyczna - warto?

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
DobraMama
Forumowiczka

Re: Medycyna estetyczna - warto?

Post autor: DobraMama » 25 lis 2018, o 20:13

Jeżeli w gre wchodzi medycyna prywatna to jak najbardziej, nie szla bym Państwowo bo sie nie doczekasz a wiekszość z zagadnień medycyny estetycznej i tak nie jest refundowane.

cecylia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: cecylia » 27 lis 2018, o 12:53

Pewnie, że warto - pod warunkiem, że robi się to z umiarem. Medycyna estetyczna potrafi wyleczyć kompleksy nie tylko u kobiet ale także i u mężczyzn. Centrum laseroterapii i medycyny estetycznej Neonia, które znajduje się w Krakowie, to naprawdę dobry kierunek jeśli chodzi o najróżniejsze upiększające zabiegi.

karafka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: karafka » 30 lis 2018, o 01:37

Jak najbardziej warto, medycyna estetyczna to nie tylko inwazyjne zabiegi przecież. Nie wiem skąd jesteście, ale jak z okolic Wrocławia, sprawdźcie sobie gabinet medycyny estetycznej dr Łukasza Michalaka, on specjalizuje się w zabiegach na zmarszczki, żylaki, leczy urazy kostno-stawowe itp. Uważam, że jak się na budżet na takie rzeczy, to jak najbardziej warto.

ada123
Świeżynka

Post autor: ada123 » 30 lis 2018, o 11:25

Jeśli się robi to z umiarem, to uważam, że warto. Ale mam jednak wrażenie, że niektórzy bardzo z tym przesadzają i wtedy wygląda to nienaturalnie.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 4 sty 2019, o 08:26

Ogólnie to jestem z tymi wszystkimi nowinkami z medycyny estetycznej na bakier, ale czytałam na stronie łódzkiej kliniki Novoderm o wolumetrii. Jeśli naprawdę takie miałyby być efekty, jak wskazują na rysunku pomocniczym, to myślę, że mogłabym spróbować. Po odchudzaniu moja skóra troszkę zwiotczała, nie wróciła do normy, szczególnie przeszkadza mi w okolicach twarzy. Być może z wolumetrią udałoby mi się poprawić owal twarzy i podnieść brwi, które opadają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”