Efektywność depilacji laserowej

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Barbana88
Forumowiczka

Re: Efektywność depilacji laserowej

Post autor: Barbana88 » 9 maja 2018, o 18:35

Zgadzam się z przedmówcami. Efektywnosc w duzej mierze zależy od profesjonalnego sprzętu i doswiadczenia pracowników. Dlatego ja zaufałam klinice Melitus w Warszawie która ma super opinie i jest sprawdzona przez moją koleżanke. Depilowała mnie wspaniała kosmetolog pani dr Agata Gortat, serie mialam chyba 4 nie pamietam dokladnie. Efekty są super

Awatar użytkownika
sabinkaduchess
Młodsza Forumowiczka

Post autor: sabinkaduchess » 16 maja 2018, o 11:57

Posiadanie takiego depilatora to super sprawa! Moja siostra ma taki i czasem spotykamy się u niej na babskie wieczory. Nie dość, że pozbywamy się zbędnych włosków, to jeszcze dobrze się bawimy i zbliżamy do siebie. Same plusy!

liltres
Świeżynka

Post autor: liltres » 28 maja 2018, o 15:50

:jupi: :jupi:

wieszczka
Świeżynka

Post autor: wieszczka » 13 sie 2018, o 19:14

Jeśli miałabym do tego podejść matematycznie to efektywność tej metody to 100% gdyż po jednej takiej terapii pozbywamy się włosków w danej części ciała na zawsze. Ja byłam na depilacji laserowej w Gdańsku.

Will6
Świeżynka

Post autor: Will6 » 14 sie 2018, o 10:50

Ja mam własny depilator. Sprawdza się, ale potrzeba cierpliwości ponieważ potrzeba kilku serii w pewnych odstępach czasu. Chyba, że to kwestia moich ciemnych i gęstych włosów, że potrzebowały więcej niż 4 razy. Fajnie jest też kupić z kimś na spółę, ja mam z mamą, obie jesteśmy zadowolone :D

wiosnak
Świeżynka

Post autor: wiosnak » 22 sie 2018, o 11:29

Ja żadnych skutków ubocznych nie miałam. u mnie wystarczyło 7 zabiegów i wszystkie włosy zostały usunięte

alice
Forumowiczka

Post autor: alice » 2 gru 2018, o 18:41

Od kiedy zdecydowałam się na depilację laserową, mam absolutny spokój. Zapomniałam o maszynce do golenia, podrażnieniach z nią związanych, wrastających włoskach. Może nie jest to bardzo przyjemny zabieg ale na pewno najlepszy. Będzie mega zadowolone z efektów! Ja byłam na zabiegu w Warszawie u Dr Preibisza i teraz mają fajną promocję - 6 zabiegów + 1 gratis: http://www.preibisz.com/oferty-specjaln ... ipl-i-shr/ . Koniecznie skorzystajcie!

cecylia
Młodsza Forumowiczka

Post autor: cecylia » 8 gru 2018, o 13:35

To też zależy od tego jakim laserem wykonywany jest zabieg. Nie ma co wychodzić z założenia, że pójdę tam gdzie taniej, zaoszczędzę parę groszy, a potem efekty nie będą takie, jakich oczekiwałam. Zapoznajcie się z laserem Soprano Ice Platinum, ma go na wyłączność Centrum Laseroterapii Neonia z Krakowa. Zabiegi przeprowadzane za pomocą tego lasera są bezbolesne, no a efekty nieporównywalnie lepsze niż zabiegi wykonywane za pomocą laserów gorszej klasy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”