Czy zamawiacie ubrania w sklepach internetowych

Każda z nas lubi podążać za trendami.. Co obecnie jest na topie? Jak wyróżniać się w śród innych kobiet? Jak być oryginalną?
fajerwerka
Młodsza Forumowiczka
Posty: 13
Rejestracja: 22 lis 2017, o 16:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy zamawiacie ubrania w sklepach internetowych

Post autor: fajerwerka » 8 maja 2018, o 18:39

Pewnie, ze tak! Nawet dużo chętniej, niż w normalnych sklepach. Bo po co stać e tych kolejkach, wybierać i przymierzać skoro można sobie coś upatrzyć i zamówić i dokładnie obejrzeć w domu. A w razie potrzeby można zwrócić. Mnie ostatnio uwiodła marka Aeterie swoimi ponadczasowymi projektami, mam teraz w głowie by zamówić sobie na imprezę rodzinną pewną kieckę. Zrobię to, ale już po majówce

nimco
Forumowiczka
Posty: 30
Rejestracja: 17 lut 2017, o 12:07
Lokalizacja: warszawa

Re: Czy zamawiacie ubrania w sklepach internetowych

Post autor: nimco » 16 maja 2018, o 09:08

Gdyby nie sklepy internetowe to wiecznie chodziłabym w tym samym :/ Mieszkam w małym mieście, gdzie mamy 3 sklepy odzieżowe na krzyż i wszystkie ciuchy są takie oklepane, że masakra. Ja jednak zwracam uwagę na modę, starannie zawsze kompletuję dodatki, skrupulatnie łączę kolory, bo dbam o to jak wyglądam :) Najbardziej podoba mi się moda włoska i najwięcej sukienek mam z tego sklepu https://dolcevita-boutique.pl/rinascime ... ie-odziez/ - zarówno okolicznościowe, jak na wyjścia do znajomych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modna mama”