Impreza firmowa

Poznajmy się -na początek napisz nam coś o sobie i swojej rodzinie..
proopolium
Świeżynka

Impreza firmowa

Post autor: proopolium » 10 lis 2018, o 10:15

Dzień dobry. Wraz z pracownikami chcemy zorganizować świetną i niepowtarzalna imprezę firmową i właśnie szukamy jakiegoś studia graficznego, które pomoże nam zorganizować materiały reklamowe itp. ktoś coś?

proopolium
Świeżynka

Re: Impreza firmowa

Post autor: proopolium » 17 lis 2018, o 10:30

znajomy polecił mi bardzo profesjonalną firmę.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 21 kwie 2019, o 14:48

U mnie ostatnio była organizowana impreza firmowa i każdy ją do teraz wspomina :) Mieliśmy wynajętą salę, catering i sporo dobrych napojów i muzyki. Nie można też było zapomnieć o elementach dekoracyjnych takich jak balony i girlandy, sama podrzuciłam temat by je zakupić z https://godanparty.pl/ i wszyscy mnie posłuchali i później każdy był mega zadowolony

retewa
Świeżynka

Post autor: retewa » 5 wrz 2019, o 14:57

U mnie fajnie załatwiła wszystko pewna firma, ale nie pamiętam nazwy. Jak sobie przypomnę to dam znać

teresa.oros
Młodsza Forumowiczka

Post autor: teresa.oros » 7 lis 2019, o 20:12

Może wilgacatering.pl? U nas sprawdza sie na każdej firmowej imprezie, świetna organizacja, obsługa na wysokim poziomie, pyszna kuchnia - spełnia każde życzenie kulinarne. To najlepszy catering dla firm, posiadają własne lokale, ale dojadą tez w inne wskazane miejsce

marzenkowa
Świeżynka

Post autor: marzenkowa » 4 gru 2019, o 15:05

Nam imprezę zorganizowała firma amer event wybraliśmy sobie tematyczny wieczór pt. "Oscarowa gala". Każdy się ubrał w piękne balowe suknie, garnitury. Przywitał nas tłum paprazzi, była ścianka sławy, statuetki. Dj puszczą muzykę. Naprawdę impreza była zorganizowana na tip top :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitajmy się”