kamper na wakacje?

Każda mama ma jakiegoś bzika -czyli wszystko o naszych sposobach na spędzenie wolnego czasu, o naszych zwierzętach, fanaberiach i pasjach.. Książka, kino, filmy, muzyka..
kiszka
Młodsza Forumowiczka

Re: kamper na wakacje?

Post autor: kiszka » 30 sie 2019, o 13:09

Czemu nie, myślę że takie wakacje a pewno będą niezapomniane. Oczywiście trzeba też pamiętać o wielu innych rzeczach żeby wakcje były udane, a mam na myśli spakowanie całej apteczki. U nas takim wyrobem który zawsze mamy przy sobie to jest Intesta, jedno dziecko się zatruje a inne dostanie biegunki to musimy mieć jakiś skuteczny środek na te problemy

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 17 wrz 2019, o 12:29

ja polecam wakacje w domku drewnianym, domki z drewna np, sosnowego korzystnie wpływają na układ nerwowy, pomagają przy różnych chorobach np. astma czy alergia. Dodatkowo nie zbiera się w nich kurz!!

Andy
Forumowiczka

Post autor: Andy » 15 maja 2020, o 08:56

Kamper fajny pomysł, ale wydatek dość spory i nie każdego stać. Jeśli chcecie spędzić udane wakacje, i czuć się swobodnie to najlepiej zdecydujecie na wynajęcie domku. My bardzo lubimy Rewal, jest bardzo fajny ośrodek Adamówka - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ . To urocze miejsce do wypoczynku z dziećmi, w ładnym, dobrze wyposażonym domku, blisko morza, gdzie będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Teren ośrodka jest zadbany i panuje tam spokój. Do tego bardzo mili właściciele, którzy zawsze chętnie pomagają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hobby i rozrywka”