Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Re: Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Post autor: Zanada12 » 24 maja 2018, o 13:36

Ja też jestem zdania, że jak kupować coś dla maluszków to tylko praktyczne rzeczy, a najczęściej kupuje w jagodowymkocie. Mają dość szeroki asortyment, ceny sa przystępne i w ogóle fajny sklep, jest też co poczytać na blogu i podpatrzeć jak sobie radzą inni bo mają taką galerię klientów. My od nich zaczerpnęliśmy też pomysł na aranżację pokoju synka.

nati93
Świeżynka

Post autor: nati93 » 12 cze 2018, o 07:22

Dobrym pomysłem jest gniazdko niemowlęce ja dostałam to i jestem zakochana.

metka
Świeżynka

Post autor: metka » 21 cze 2018, o 19:56

Ja dostałam taką pustą płytę w opakowaniu opisanym imieniem mojej córki, sama płyta też z nadrukiem zdjęcia mojej małej, na którą mogę sobie za jakiś czas zgrać pierwsze zdjęcia małej :)

agaD
Świeżynka

Post autor: agaD » 25 cze 2018, o 09:11

Takie personalizowane prezenty sa fajnym pomysłem. Sama też siostrzenicy kupiłam w jagodowymkocie kocyczek z jej imieniem. Do tego dopasowałam jeszcze świetną poduszkę w kształcie króliczka. Ładna ta poduszka, przyznam się, że samej mi się ona bardzo podoba.

donka
Świeżynka

Post autor: donka » 27 lip 2018, o 00:29

Bardzo praktycznym prezentem jest także ręcznik, zwłaszcza wesoły, kolorowy. Naprawdę fajne można dostać. Jak widzę te bardziej puchate to mam się ochotę do nich przytulić :p Tak czy siak - ręcznik zawsze się w domu przyda.

Weronix94
Świeżynka

Post autor: Weronix94 » 11 wrz 2018, o 11:25

Ostatnio kupiłam piękne lalki dziecięce dla mojej kuzynki i była bardzo zadowolona.

WIEKAMPIR
Świeżynka

Post autor: WIEKAMPIR » 11 wrz 2018, o 18:40

Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy oraz kobiety, które mogą cieszyć się już macierzyństwem.
W imieniu FIRMY HANDLOWEJ WIEKAMPIR pragniemy przedstawić naszą ofertę.
Oferujemy zabawki różnego rodzaju odpowiednie dla maluchów, bezpiecznych nawet od pierwszych dni życia. Atrakcyjne ceny, wysoka jakość produktów oraz szeroka gama kolorów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

mamamacka22
Świeżynka

Post autor: mamamacka22 » 15 wrz 2018, o 16:19

Tutaj warto podejść do tego indywidualnie może maskotkę z wyszytym imieniem dziecka? :) Aż serce się raduje gdy nasz dorosły już syn, ciągle w swoim domu ma maskotkę, którą dostał od nas na 3 urodziny :)

violae
Świeżynka

Post autor: violae » 27 wrz 2018, o 11:05

kupiłąm "księgę odwiedzin malucha" taki album na zdjęcia i goście się wpisują, bardzo fajna pamiątka

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » wczoraj, o 20:56

No myślę żę na początek jakaś fajna zabawka które będzie odpowiednia dla malucha, zerknij sobie na ten sklep https://minimen.pl/ może znajdziesz cos odpowiedniego jakąś zabawkę edukacyjną. Wiem że mają spory wybór więc warto poszperać. Sama też bede tu kupować zabawki już na mikołaja dla dzieci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”