Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Cały asortyment potrzebny mamie do zachowania prawidłowego rozwoju, pielęgnacji oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia dzidziusia... Czyli wszystko o pieluszkach, butelkach, smoczkach, łóżeczku, kołysce, zabawkach, ręczniczki i wielu innych sprzętach.
Dominika3
Forumowiczka

Re: Jaki dobry prezent na narodziny dziecka

Post autor: Dominika3 » 15 lis 2018, o 18:22

Wedlug mnie warto zainwestowac w tego typu prezent jak gokart dla dzieci, jest nie tylko sliczny ale bardzo praktyczny. Dzieki takiemu gokartowi dziecko szybko nauczy sie chodzic i bedzie miec zabawe na kilka godzin dziennie nawet :) Ja bym kupowala to na Waszym miejscu

mordia123
Świeżynka

Post autor: mordia123 » 23 lis 2018, o 19:25

może kosz okolicznościowy dla niemowlaka? taki z akcesoriami typu pieluszki i wgl?

PaulineN
Świeżynka

Post autor: PaulineN » 30 sty 2019, o 09:26

Mojej siostrzenicy kupiłam kokon dla niemowlaka ze sklepu Boboline, jeśli ktoś szuka praktycznego i estetycznego prezentu dla dziecka, kokony są bardzo fajną opcją.

anabelle30
Młodsza Forumowiczka

Post autor: anabelle30 » 11 paź 2019, o 12:46

Ja też kupuję praktyczne prezenty taak Na przykład taki otulacz bambusowy kupiony na: https://koalahm.com/33-otulacz-bambusowy a do tego komplecik ubranka. Śliczny prezencik :jupi:

modnaona
Młodsza Forumowiczka

Post autor: modnaona » 31 paź 2019, o 13:28

Zależy kogo chcesz obdarować- jeśli dziecko to super są śpioszki, pierwsze buciki, jakiś łądny komplecik. W sumie i dla mamy i dla dziecka fajny pomysł do biżuteria. Pierwszą biżuerią któą dostałąm była bransoletka z mosiądzu od Babci, z ładnym wyciętym serduszkiem. Moja siostra dodatła taką samą. Mamy ją do dzisiaj.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

anabelle30
Młodsza Forumowiczka

Post autor: anabelle30 » 26 lis 2019, o 14:44

modnaona pisze:
31 paź 2019, o 13:28
Zależy kogo chcesz obdarować- jeśli dziecko to super są śpioszki, pierwsze buciki, jakiś łądny komplecik. W sumie i dla mamy i dla dziecka fajny pomysł do biżuteria. Pierwszą biżuerią któą dostałąm była bransoletka z mosiądzu od Babci, z ładnym wyciętym serduszkiem. Moja siostra dodatła taką samą. Mamy ją do dzisiaj.
Hej, masz jakiś pomysł na biżuterię dla młodego tatusia?

anabelle30
Młodsza Forumowiczka

Post autor: anabelle30 » 16 sty 2020, o 13:41

donka pisze:
27 lip 2018, o 00:29
Bardzo praktycznym prezentem jest także ręcznik, zwłaszcza wesoły, kolorowy. Naprawdę fajne można dostać. Jak widzę te bardziej puchate to mam się ochotę do nich przytulić :p Tak czy siak - ręcznik zawsze się w domu przyda.
Zgadzam się! Ręczniki dla dzieci to bardzo dobry pomysł. Pomyśl o takich z naturalnych materiałów https://koalahm.com/68-bambusowy-recznik-dla-dziecka

kejsii
Świeżynka

Post autor: kejsii » 7 lut 2020, o 14:54

Ja kupiłam parę ubranek, pieska piramidę z sensillo oraz kocyk resztą prezentu były pieniądze które na pewno się przydadzą rodzicom maluszka :)

szmaragdowaaa_
Świeżynka

Post autor: szmaragdowaaa_ » 10 lut 2020, o 13:17

Zależy, czy prezent dla dziecka, czy dla mamy :D Ja na narodziny chrześnicy kupiłam złotą bransoletkę z grawerem z datą jej urodzin :) A dla mamy (mojej siostry) dużą torbę do wózka https://cottonmoose.shop.pl/kategoria/akcesoria-do-wozka-i-fotelika/torby-do-wozka-i-na-ramie/
Obie rzeczy były bardzo trafione, no ale wiadomo, że jeśli nie chodzi o chrześniaka to pewnie chciałabym się całościowo zmieścić w mniejszej kwocie i zamiast tej bransoletki podarowałabym np. pozytywkę ;)

anabelle30
Młodsza Forumowiczka

Post autor: anabelle30 » 11 mar 2020, o 08:44

Ooooo, jest tyle superowych rzeczy, jakie można sprezentować młodym rodzicom w prezencie dla maluszka! Począwszy od ubranek, przez kreatywne zabawki, książeczki- wiadomo nie za dużo. Coraz więcej par rezygnuje z nadmiaru, ale czasami ciężko się oprzeć! Dla mnie hitem są bawełniane akcesoria dla dzieci- wypełniacze do wózków, eko kołderki. Mój ulubiony- kokon dla niemowlaka! https://koalahm.com/seria-koala/kokon-niemowlecy/ Można go w nim położyć i mieć pewność, że nie spadnie z kanapy albo z łóżka, przydaje się także przy karmieniu, do tego jest bardzo ładny!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawka dla dziecka”