Zegarek Jaki wybrać

Każda z nas lubi podążać za trendami.. Co obecnie jest na topie? Jak wyróżniać się w śród innych kobiet? Jak być oryginalną?
Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Zegarek Jaki wybrać

Post autor: kametr » 19 maja 2016, o 09:04

Witam wszystkie mamy. Czy mogłybyście mi doradzić jaki zegarek powinnam kupić? Nie mam dużych funduszy,na zegarek przygotowałam maksymalnie 500 zł i w tym budżecie chciałabym się zamknąć...

Mam na oku taki prosty na bransolecie srebrnej:
http://www.czaszegarkow.pl/skagen-3-han ... 51280.html

Ale tak się zastanawiam czy nie są modniejsze zegarki z wiekszą tarczą? Jak ten
http://www.czaszegarkow.pl/skagen-srebr ... 79112.html

Który byście wybrały?

Barbana88
Młodsza Forumowiczka

Re: Zegarek Jaki wybrać

Post autor: Barbana88 » 24 sie 2017, o 19:48

Ten z wieksza tarczą ładniejszy :)

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 24 sie 2017, o 20:38

Też uważam, że ten z większą tarczą ładniejszy, ale i tak nie jest idealny. Zobacz sobie może jeszcze zegarki damskie atlantic na E-Watches.pl, jest spory wybór modeli w podobnym stylu jaki podałaś. Może tutaj znajdziesz dla siebie coś jeszcze lepszego?

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 28 gru 2017, o 18:45

Mój mąż uwielbia zegarki ma ich kilka, ostatnio zamówił sobie Zegarek Atlantic Speedway Royal. Bardzo ładny :) Jeżeli szukacie dobrej klasy zegarków, to zapraszam na stronę producenta bardzo duży wybór.

botle
Młodsza Forumowiczka

Post autor: botle » 17 lut 2018, o 22:51

Mój też kocha zegarki! Jest nawet takim mini-kolekcjonerem ;p Zazwyczaj sam sobie kupuje bo twierdzi ze tak jest bezpieczniej ;p Gustuje jedynie w tych markowych i to tez nie wszystkie mu sie podobaja. W kazdym razie ostatnio sprobowalam swojego "szczescia" i zamowilam mu watcha z galante.pl na skorzanym paseczku, oryginalny szwajcarski wyrob. Myslalam ze mu oczy wyjdą z gałek gdy go zobaczyl ;p

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 4 maja 2018, o 09:53

Jeśli chodzi o zegarki damskie, to moim daniem świetnie wyglądają zegarki drewniane. Ta firma robi na prawdę solidne zegarki i polecam wam zainteresować się ich ofertą. Tego typu zegarek można nosić zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Prezentuje się po prostu świetnie!

albena
Świeżynka

Post autor: albena » 2 cze 2018, o 13:28

Modny jest teraz takie ZEGAREK DAMSKI PUNKOWY SKÓRZANY ŁAŃCUCH szczerze mówiąc bardzo mi się podobają i chyba sobie taki zamówię. Zresztą za tak niską cenę mogę sobie pozwolić od razu na dwa. To tak dla uczczenia wiosny, bo naprawdę są ładne!

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 13 lip 2018, o 14:24

A mi chyba ten mniejszy bardziej przypadł do gustu, ale muszę przyznać, że obydwa robią niesamowite wrażenie

izuulka
Świeżynka

Post autor: izuulka » 26 lip 2018, o 21:56

Ważne by nie był za duży na damską rękę

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 13 wrz 2018, o 10:03

Bardzo duży wybór zegarków znajdziesz tu https://protime24.pl/ Są tu min zegarki damskie znanych marek. Możesz wybrać zegarek z paskiem lub z bransoletką. Ja bym stawiała na bransoletkę. Sa różne wzory i kolory. Ceny zróżnicowane, ale można trafić na spore promocje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modna mama”