pierwszy biznes- franczyza. Co o tym sądzicie?

Jak pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową? Jak prowadzić firmę mając dziecko? Praca w domu.. Wszystko o finansach
danciakowa
Młodsza Forumowiczka

pierwszy biznes- franczyza. Co o tym sądzicie?

Post autor: danciakowa » 30 gru 2015, o 18:23

Jak w temacie zastanawia mnie co uważacie o biznesie w oparciu o franczyze?
Znalazłam na internecie temat myjni parowych na zasadzie franczyzy Ecomyjni. Podoba mi sie taka współpraca, mam nadzieję tak też jest na prawe że dają te maszyny parowe na start, że pomagają prowadzic biznes. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: pierwszy biznes- franczyza. Co o tym sądzicie?

Post autor: henke » 15 wrz 2016, o 05:48

Podobno na wszystkim można zarobić. Nawet na sprzedaży, starych, nieaktualnych map. Dla kogoś mogą mieć znaczenie sentymentalne, kolekcjonerskie.
Krótko mówiąc, należy szkolić się z zakresu umiejętności handlowych, negocjacji, umiejętności nawiązywania kontaktu i relacji.

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 8 lut 2017, o 13:32

hmm no jest to jakis pomysł ale ja wolałabym otworzyć coś na własną rękę a nie we franczyzie. Planuję ruszyć z dziecięcym sklepem odzieżowym na wiosnę. Rozglądam się już za wyposażeniem - znalazłam sklep, który oferuje manekiny dziecięce. Wyeksponowanie towaru to podstawa.

Barbana88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 27 cze 2017, o 11:00

Tez własnie myślałam nad własnym biznesem i chcę otworzyć sklep internetowy. Znalazłam już odpowiednia platformę e-commerce - na, której swój sklep założę pozostała mi jedynie kwestia przemyślenia formy reklamy aby wybić się z tłumu innych sklepów :D

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 6 lip 2017, o 22:16

Reklama w mediach społecznościowych najlepiej i na jakichś portalach. Weź też pod uwagę paczki międzynarodowe, zdobędziesz dzięki temu też klientów spoza kraju

KaskaMucha2
Młodsza Forumowiczka

Post autor: KaskaMucha2 » 25 lis 2017, o 10:53

Jakikolwiek biznes by to nie był, to współpraca z firmą kurierską jest niezbędna.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 25 lis 2017, o 19:10

wiesz, tak szczerze jak masz odpowiednio zaplanowany biznes, wiesz jak go rozwijać i co jest teraz na topie to każdy biznes Ci się uda. Oczywiście też musisz zadbać o reklamę, bo to ona będzie głównie przyciągała nowych i obecnych klientów do Twojej firmy.

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 6 kwie 2018, o 17:29

Ja również zastanawiam sie nad otworzeniem własnej firmy. Jednak mnie bardziej interesuje produkcja bizuterii srebrnej. Co o tym sądzicie? Jest jakaś szansa na to aby przebić się w dzisiejszych czasach z taką firmą?

Matka_Wariatka
Świeżynka

Post autor: Matka_Wariatka » 17 maja 2018, o 08:59

Może nie franczyza a od razu wlasny biznes? Pensjonat w górach to opcja mega popularna w dzisiejszym szale na górskie wypady, warto zatem zainwestować w taki zakup. Opcja dla mam ze starszymi dziećmi, które wytrzymają grzecznie gdy mama szefuje w ciągu dnia :lol:

DobraMama
Świeżynka

Post autor: DobraMama » 14 cze 2018, o 10:21

Działałem na franczyzie, i odradzam chyba że jest to marka znana na całą Polske. Co do pomysłów na biznes to fajnym moze być sklep internetowy. Jest nawet firma http://oexebusiness.com/ która może Ci pomóc go prowadzić, przejmując za Ciebie logistykę oraz udostepniając magazyn :) to bardzo ułatwia nam pracę. Jednak wybierz jakiś niszowy produkt na który jest popyt.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca, kariera, firma i finanse”