Brak ochoty na seks po porodzie

Czyli wszystko o seksie.. Nasze fantazje, pożądania, doświadczenia, pomysły, zdrada, zazdrość, antykoncepcja
Kaya88
Młodsza Forumowiczka

Re: Brak ochoty na seks po porodzie

Post autor: Kaya88 » 14 sie 2019, o 12:39

To normalne, nie przejmuj się no chyba że będzie się długo utrzymywało i dojdą jeszcze inne objawy, poza tym nie zapominaj o zabezpieczaniu się, ja po porodzie nie wróciłam do tabletek, lekarz polecił mi diafragmę caya i już przy niej zostałam.

Plumella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Plumella » 2 paź 2019, o 12:57

ja dość długo dochodziłam do ciebie bo zrobiły mi się zrosty po rozerwaniu krocza, ale mąż cierpliwie czekał i dbał o mnie, wtedy też zobaczyłam że seks to nie tylko penetracja i orgazm. A pomagałam sobie różnymi sposobami w tym rozszerzaczem pochwy vagiwell

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 1 lis 2019, o 16:09

no ja to długo długo ochoty nie miałam. tym bardziej że gumki używaliśmy a ja ich nie cierpię. dopiero jakoś pół roku po ja zaczęłam przyjmować belarę moje tabletki anty to ochota wróciła. to też pewnie kwestia nastawienia psychicznego, po prostu bałam się kolejnej ciąży

DejziTwist
Młodsza Forumowiczka

Post autor: DejziTwist » 4 gru 2019, o 12:16

To zmiany hormonalne nie ma się czym przejmować, ale jak się przedłuża to idź do lekarza zbadaj sobie hormony, pogadaj z partnerem bo może to wina psychiki- wiadomo po ciąży skóra i brzuszek już nie jest taki jędrny i płaski ;) może nie wracaj do pigułek jak chciałaś, one również mogą obniżać libido, ja osobiście po porodzie wybrałam zabezpieczenie mechaniczne błoną dopochwową która nie jest hormonalna, troszkę trwało bym się do niej dostosowała ale teraz jest ok

ODPOWIEDZ

Wróć do „Seks”