Syn tęskni za babcią

Maluch idzie do przedszkola - jak przyzwyczaić dziecko do nowego otoczenia, jak przetrwać pierwsze dni? Bunt trzylatka - czyli mam już swoje zdanie na każdy temat. Jak uczyć dziecko dobrych relacji z rówieśnikami, rodzeństwem - trudna sztuka kompromisu, rozwiązywanie konfliktów.
pepitka50
Świeżynka

Syn tęskni za babcią

Post autor: pepitka50 » 6 mar 2015, o 12:59

W zeszłym tygodniu moja mama trafiła do szpitala bo złamała nogę. Niestety złamanie jest dość duże i wymaga długiego leczenia, a do tego konieczna była operacja. W związku z tym że moja mama ma chore serce, konieczna jest też hospitalizacja. W szpitalu spędzi jeszcze 2 tygodnie. Problem mam natomiast z moim synkiem, który kocha babcie i chce być cały czas przy niej. Personel zakazał nam nawet przychodzenia z synem bo dziecko głośno się zachowuje, a w domu z kolei płacze, bo nie może zobaczyć babci. Jak zmniejszyć tęsknotę syna za babcią?

celina1984
Młodsza Forumowiczka

Re: Syn tęskni za babcią

Post autor: celina1984 » 4 cze 2015, o 22:04

Moim zdaniem powinnaś pozwolić synkowi żeby utrzymywał kontakt telefoniczny z babcią i wtedy się zmniejszy tęsknota za nią, niech dzwonią do siebie codziennie żeby synek nie odczuwał jej braku,natomiast ja mam inny problem.Moja córeczka lubi wszelkiego rodzaju zabawy i gry myślałam żeby kupić jej jakaś mate piankową bo podobno rozwija wyobraźnię ?http://www.anluxsklep.pl/maty-i-puzzle- ... m-012.html
czy to dobry pomysł drogie mamy?

KozaBattleship
Świeżynka

Re: Syn tęskni za babcią

Post autor: KozaBattleship » 15 wrz 2018, o 17:32

szkoda go :C

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wychowanie i bezpieczeństwo przedszkolaka”