Parapetówka

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Queene
Świeżynka

Parapetówka

Post autor: Queene » 6 mar 2015, o 12:04

Witajcie. Za 2 tygodnie wybieram się na parapetówkę do koleżanki i jej męża :D Oczekują swojego pierwszego dziecka. Wiem że wypada przyjść z jakimś prezentem na nowy dom, ale pomyślałam o czymś co będzie nie tylko do domu, ale też dla dziecka. Nie wiem natomiast co to może być. :? Ja mieszkam w domu jednorodzinnym, ale jest nas całkiem spora gromadka i nigdy nic nie potrzebowałam.
Może coś doradzicie i podpowiecie gdzie znaleźć fajne (i w przystępnej cenie) prezenty w Warszawie. :prosze:

danciakowa
Młodsza Forumowiczka

Re: Parapetówka

Post autor: danciakowa » 29 gru 2015, o 23:34

wydaje mi się że na parapetówkę to powinnaś im coś do domu kupić, Dla malucha jeszcze będziesz miała czas coś kupic:)
Polecam ci sklep Duka. Zawsze udaje mi się tam coś ciekawego na prezent wyhaczyć, coś co okazuje się potem strzałem w dziesiątkę

dynamical
Forumowiczka

Post autor: dynamical » 15 kwie 2016, o 13:15

No najprościej jest kupić ubranka, bo to zawsze sie przydaje. Takie dobre jakościowo ubranka to dośc duzy wydatek. Polecam skorzystanie z internetu, bo tam zawsze jest dość duzy wybór. Ja np. lubię ubranka Wójcik, bo sa dobre. Sama je kupuje i mogę powiedzieć, że nie tracą koloru i stale dobrze wyglądają.

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 13 lip 2018, o 14:31

Chyba ciężko i do domu i dla maluszka. Ja zwykle kupuję do domu kwiaty, a dla dziecka pieluchy. Ani jednego ani drugiego nie będzie za dużo ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”