Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

Dziecko idzie do szkoły -przygotowanie dziecka do nowego środowiska.. Zajęcia pozaszkolne -co wybrać, czym się kierować? Na co zwracać szczególną uwagę? Jak rozmawiać z dzieckiem, aby nie wpadło w złe towarzystwo? Kiedy można mówić o problemie?
Romea
Świeżynka
Posty: 1
Rejestracja: 6 mar 2015, o 10:18
Lokalizacja: Poznań

Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

Post autor: Romea » 6 mar 2015, o 10:21

Witam. Czy są tutaj mamy z Poznania? Szukam pomysłów na aktywne spędzenie ferii zimowych dla 8 letnich dzieci. Orientujecie się może, które placówki organizują w tym roku zimę w mieście lub półkolonie? Jeśli nie ma zorganizowanych grup to może słyszałyście o innych atrakcjach lub zajęciach, na które można przyjść indywidualnie? Niestety podczas ferii pracujemy z mężem, a w zeszłym roku dzieci nudziły się z dziadkami, bo jednak nie mają już oni tyle energii co kiedyś.

kacperka
Młodsza Forumowiczka
Posty: 20
Rejestracja: 30 paź 2018, o 16:45

Re: Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

Post autor: kacperka » 4 gru 2018, o 10:37

my chyba pojedziemy w góry, musze wizac tylko urlop

fiszerowa
Forumowiczka
Posty: 72
Rejestracja: 26 cze 2018, o 09:26

Re: Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

Post autor: fiszerowa » 4 gru 2018, o 15:20

Ja niestety nie dam rady wziąć urlopu w pracy, ale myślałam o półkoloniach dla dzieci. Teraz jest sporo takich ofert i niektóre prezentują się naprawdę super. Chociażby ta oferta https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/polkolonie/ . Dziecko można zaprowadzić przed pracą i odebrać po pracy, ma zapewniony fajnie spędzony czas i wyżywienie. Ja zamierzam właśnie skorzystać z tej opcji.

Devil93
Świeżynka
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2018, o 08:49

Re: Zajęcia dla dzieci na ferie zimowe

Post autor: Devil93 » 10 gru 2018, o 15:39

Hm, propozycji w tym roku jest bez liku. Nasze miasto zawsze organizuje jakieś warsztaty, spacery, ogólnie zajęcia poza domem. I powiem Wam szczerze, że gdyby nie to, że planujemy w ferie zimowe nad morze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/ferie-zimowe-nad-morzem-2019 pojechać, to bym maluszki tam wysłała. Tak wykupujemy tygodniowy pakiet z nielimitowanym dostępem do Parku Wodnego i Playlandu, a pozostałą część urlopu zimowego moje skarby spędzą u babci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wychowanie i bezpieczeństwo starszego dziecka”