Córka chce firmowe ubrania

Dziecko idzie do szkoły -przygotowanie dziecka do nowego środowiska.. Zajęcia pozaszkolne -co wybrać, czym się kierować? Na co zwracać szczególną uwagę? Jak rozmawiać z dzieckiem, aby nie wpadło w złe towarzystwo? Kiedy można mówić o problemie?
Ihaya
Świeżynka

Córka chce firmowe ubrania

Post autor: Ihaya » 5 mar 2015, o 19:24

Moja córka ma 7 lat i jest obrażona bo nie chcemy z mężem kupować jej firmowych ciuchów. W jej klasie jest dziewczynka która pochodzi z majętnej rodziny i rodzice ubierają ją w droższe ubrania, kupują droższe zabawki, przez co inne dzieci są zazdrosne i też chcą dostawać wszystko to, co ta dziewczynka. Efekt jest taki, że kiedy idziemy do sklepu kupić jej ciuchy, córka robi sceny i nie pozwala przymierzyć sobie ciuchów. Czuje się kompletnie bezsilna, bo mimo wielu starań i tak zawsze córka jest obrażona.

Bamberka
Forumowiczka

Re: Córka chce firmowe ubrania

Post autor: Bamberka » 13 cze 2018, o 21:28

Takie czasy, nic na to nie poradzisz. Dzisiaj każdy chce mieć firmowe rzeczy, ciuchy, telefon itp.

martakurek0
Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 20 cze 2018, o 08:45

ciucholand. Tam często można znaleźć fajne, markowe rzeczy wyglądające jak nowe. A różnica w cenie ogromna!

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 20 sie 2018, o 10:22

A lubicie swetry oversize? Ja bardzo, dlatego często kupuję.

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 9 paź 2018, o 12:35

Ja nie widzę w tym nic złego. Dzieci dorastają, zwracają uwagę na wygląd i ubrania. W sieciówkach można kupić naprawdę ładne rzeczy, a ceny wcale nie są wygórowane. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Moja córka na jesień zażyczyła sobie futrzaną kamizelkę i powiem wam, że to był strzał w 10.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wychowanie i bezpieczeństwo starszego dziecka”