Mąż chce uzależnić dziecko od komputerowych gier

Jak stworzyć udany związek? Jak nie popaść w rutynę czyli jak ustrzec się przed monotonią? Wspólne obowiązki dla niego i dla niej -jak się porozumieć w tej kwestii? Związek udany oraz związek nieudany? Zazdrość i zdrada...
Krasnoludeczka
Świeżynka

Mąż chce uzależnić dziecko od komputerowych gier

Post autor: Krasnoludeczka » 20 lut 2015, o 11:10

Mam problem z moim mężem. Otóż jest on miłośnikiem gier komputerowych i spędza dużo czasu na graniu. Nie przeszkadza mi to, bo nie jest to chorobliwe hobby ;) Jednak jest jedna rzecz która mi się nie podoba i nie dociera to do mojego męża - otóż kiedy zajmuje się naszym dzieckiem, to często bierze je na kolana i siada z nim przed komputerem. Boje się że przez to dziecko uzależni się od komputera i będzie wolało wirtualną rzeczywistość. Jak to wytłumaczyć mężowi? Pomocy!!

wojas123
Świeżynka

Re: Mąż chce uzależnić dziecko od komputerowych gier

Post autor: wojas123 » 20 wrz 2018, o 13:25

Ciężka sprawa, ale musisz z nim porozmawiać i wytłumaczyć mu. Przecież jest dorosły i pewnie sam wie, że źle robi. Musisz mu powiedzieć, że tobie się to nie podoba i byś wolała żeby inaczej spędzał czas z synem.

tamarynda
Świeżynka

Post autor: tamarynda » 20 wrz 2018, o 14:01

fajny tatuś hmm

cukierkowylarry
Świeżynka

Post autor: cukierkowylarry » 24 wrz 2018, o 22:00

Szczera rozmowa jest odpowiedzia na wszystko. Albo po prostu sama zacznij stawiac warunki. Jestes tak samo rodzicem jak i maz.

suzanna
Świeżynka

Post autor: suzanna » 28 lis 2018, o 12:09

Czemu mówisz o uzależnieniu? Czasami wydaje mi się, że kobiety nie rozumieją i nie lubią gier komputerowych. Sama gram dużo (ostatnio szczególnie polubiłam automaty do gry na pieniądze za darmo na telefon online, ale nie nazwałabym tego uzależnieniem, lecz hobby. Najważniejsze by z powodu gier nie zaniedbywać obowiązków i nie utknąć w ich na zawsze. To tak samo dobra rozrywka jak każda inna :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mama w związku”