Zakładam stronę o chorobach dzieci - jak domena?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Ganguza
Świeżynka

Zakładam stronę o chorobach dzieci - jak domena?

Post autor: Ganguza » 10 lut 2015, o 11:46

Witajcie. Mam odpowiednie wykształcenie, jeśli chodzi o choroby dziecięce i myślę nad założeniem strony internetowej na ten temat. Jednak mam problemy w kwestiach informatycznych - może któraś z was ma swoją stronę i może coś doradzić? Nazwę już raczej wybrałam, ale chciałabym jakieś duże ułatwienie, jeśli chodzi o administrację takiej strony. Macie jakieś propozycje na początek?

Awatar użytkownika
Adminka
Forumowiczka

Re: Zakładam stronę o chorobach dzieci - jak domena?

Post autor: Adminka » 10 lut 2015, o 18:47

Ganguza pisze:Witajcie. Mam odpowiednie wykształcenie, jeśli chodzi o choroby dziecięce i myślę nad założeniem strony internetowej na ten temat. Jednak mam problemy w kwestiach informatycznych - może któraś z was ma swoją stronę i może coś doradzić? Nazwę już raczej wybrałam, ale chciałabym jakieś duże ułatwienie, jeśli chodzi o administrację takiej strony. Macie jakieś propozycje na początek?
Odezwij się do mnie na PW :) :)
Chętnie pomogę, bezinteresownie.

Ganguza
Świeżynka

Post autor: Ganguza » 27 lut 2015, o 10:50

Dzięki, jesteś super, ale już wybrałam. Dopiero dzisiaj odpisuję, bo wpadłam w szał tworzenia :D :D :D Kurde, znajomi podpowiadają, aby pomyśleć nad pozycjonowaniem i przez to pisanie artykułów już nie jest tak przyjemne :( :( :( Ale jak tylko skończę, to chętnie przedstawię moją stronę. ;)

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 2 lut 2017, o 19:09

Dobre domeny ale też darmowe subdomeny dodatkowo oferuje firma Hekko. Ja u nich wykupiłam domene, hosting i dodatkowo jeszcze korzystałam z ich kreatora stron. wszystko super, do niczego przyczepić się nie moge.

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 4 maja 2018, o 21:28

Jeśli juz o Hekko wspominasz to wydaje mi się, że warto zdecydować sie również na hosting w tej firmie. Z tego co wiem to maja bardzo solidne i przede wszystkim niedrogie usługi. Wydaje mi się, że warto by było abyś zainteresowała się ich ofertą!

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 3 cze 2018, o 10:33

Jesli dalej szukasz to na prawdę duży wybór domen znajdziesz na az - profesjonalnie rzetelnie i nie drogo :)

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 18 wrz 2018, o 06:58

Według mnie domena i hosting powinny znajdować się u jednego dostawcy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie :) Osobiście mogę polecić Ci firmę Hekko, ponieważ u nich zarówno hosting, jak i domena są w rozsądnych cenach :)

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 22 lip 2019, o 14:19

Wybór domeny nie jest tak ważny jak dobór odpowiedniego hostingu, nazwa.pl ma w tym temacie najlepsze pakiety. Wprowadzili teraz też program partnerski z którego warto skorzystać. Sam mam u nich stronę i jestem zadowolony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”