Czy dawać niemowlakowi świąteczne prezenty ?

Nasze dziecko coraz mniej śpi, jest coraz bardziej zainteresowane otoczeniem, a od nas wymaga coraz więcej uwagi - już czas na pierwsze zabawy! Jakie zabawy będą odpowiednie i jakie zabawki wybierać, aby stymulować rozwój malucha?
Monaliska
Świeżynka

Czy dawać niemowlakowi świąteczne prezenty ?

Post autor: Monaliska » 10 gru 2014, o 18:46

Witam wszystkie mamy. Zbliżają się święta i jednocześnie będą to pierwsze święta mojego synka. W naszej rodzinie panowała zawsze tradycja, że prezenty dostają tylko dzieci. Dla dorosłych nie kupuje się nic, bo uważamy, że w święta spędza się czas z rodziną. Mój synek ma 7 miesięcy. Dlatego też rodzina pyta czy czegoś dla niego nie potrzebujemy, żeby nie kupować sterty zabawek. Ale moja teściowa oburzyła się i powiedziała, że dziecko i tak nie rozumie świąt, to po co kupować mu prezenty, zwłaszcza jeśli mają to być prezenty po części "dla nas". Zupełnie nie rozumiem zachowania teściowej, ale zastanawiam się czy w takim razie warto dawać takiemu maluchowi prezenty czy też nie :/

celina1984
Młodsza Forumowiczka

Re: Czy dawać niemowlakowi świąteczne prezenty ?

Post autor: celina1984 » 1 lip 2015, o 09:58

niech dostanie czemu nie :) przeciez jestem członkiem rodziny a jak wam sie podoba taki prezent dla 2 latki na urodzinki ? http://www.anluxsklep.pl/maskotki-ekskl ... 8-313.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabawy dla niemowląt”