16 latka chce wziąć ślub

Dziewczynka dorasta czyli czas na trudne rozmowy - pierwsza miesiączka, pierwsza wizyta u ginekologa, pierwsze randki, seks - jak rozmawiać z córką? jaka jest Twoja rola jako matki? na co pozwalać, a czego zabraniać?
Rozana
Świeżynka
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2014, o 17:37
Lokalizacja: Legnica

16 latka chce wziąć ślub

Post autor: Rozana » 10 gru 2014, o 17:41

Witam mamy nastolatek. Mam nadzieję, że znajdę tu pomoc. Jestem mamą 16 letniej córki. Od roku moja córka ma chłopaka, starszego od niej o 2 lata. Wpadli więc na pomysł, żeby wziąć ślub, bo to będzie cudowny prezent na jego pierwszy krok w dorosłość. Oczywiście ani my, ani rodzice chłopaka się na to nie zgadzamy, ale nie wiemy, czy jednak w ramach buntu dzieciaki nie zrobią czegoś głupiego. Jak im wyperswadować ten pomysł i doradzić, żeby zaczekali z tym jeszcze kilka lat ? Obawiamy się też, że znajdą jakąś lukę w prawie. Czy jest to możliwe ?

EmileExeri
Świeżynka
Posty: 5
Rejestracja: 2 paź 2019, o 10:52
Lokalizacja: Burkina Faso
Kontakt:

16 latka chce wziąć ślub

Post autor: EmileExeri » 12 paź 2019, o 17:43

Moja córka od miesiaca ma straszne zaparcia, dostaje syrop na rozlużnienie i kombinujemy z dietą, wstrzymuje się i nie chce załatwiać. Zaczyna się robić z tego problem a jak u Waszych dzieciaków? zacznę jej podawać siemnię lniane i zobaczymy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Córka -trudne rozmowy”