Antykoncepcja dla nastolatki

Dziewczynka dorasta czyli czas na trudne rozmowy - pierwsza miesiączka, pierwsza wizyta u ginekologa, pierwsze randki, seks - jak rozmawiać z córką? jaka jest Twoja rola jako matki? na co pozwalać, a czego zabraniać?
Kalinka
Świeżynka

Post autor: Kalinka » 5 lis 2014, o 16:18

Moja 16 letnia córka poprosiła mnie o zapisanie do ginekologa, bo chce zacząć przyjmować pigułki antykoncepcyjne. Trochę zaskoczyła mnie jej prośba, bo córka nie ma chłopaka i nie ma też problemów z cerą (bo wiem, że tabletki pomagają poprawić kondycję skóry). Z jednej strony cieszy mnie jej odpowiedzialność, ale z drugiej martwię się o nią i nie chciałabym, żeby decyzję o współżyciu podjęła za szybko. Czy powinnam zgodzić się na prośbę córki ? Czy w trakcie wizyty u ginekologa rodzic może być obecny ?

Barryhit
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: Barryhit » 6 lip 2019, o 16:04

jak by byly takie tabletki dla facetow to ja bym z checia bral nie chce zeby moja kobieta sie trula zazywajac tabletki dla kobiet:

Plumella
Młodsza Forumowiczka

Re: Antykoncepcja dla nastolatki

Post autor: Plumella » 2 paź 2019, o 13:33

ja uważam, że jeśli rodzić się nie krępuje i wie o czym mówi to i dziecko to wyczuje bo będzie jak gdyby projekcją naszej wiedzy i doświadczenia. delikatny temat ale bez przesady ja np od swojej mamy położnej dostałam wskazówki co i jak poza tym kupiłam mi wielokrotnego użytku tester owulacji ze śliny i już zawsze wiedziałam co i jak z moimi cyklami

DejziTwist
Młodsza Forumowiczka

Re: Antykoncepcja dla nastolatki

Post autor: DejziTwist » 4 gru 2019, o 12:39

Moja siostra jak dowiedziała się że ja używam testera owulacyjnego ze śliny , również kupiła go swojej córce, najpierw prezent poprzedziła rozmową po co to i dlaczego, nawet spodobał się siostrzenicy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Córka -trudne rozmowy”