Cellulit na brzuchu

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
pektosa
Świeżynka

Re: Cellulit na brzuchu

Post autor: pektosa » 22 cze 2018, o 13:16

U mnie icoon laser się sprawdził w stu procentach, byłam na tych zabiegach w klinice i każdemu polecam jak ma z cellulitem problem bo po prostu znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

emilon9
Świeżynka

Post autor: emilon9 » 28 cze 2018, o 17:53

Podobne peelingi dużo pomagają, ale ja dłuższy czas robiłam sobie peelingi kawowe i nic nie pomogły

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 25 sie 2018, o 10:46

Ja miałam po ciąży okropny cellulit, najgorsze było to że nie pomagały ani ćwiczenia ani dieta. Piłam bardzo dużo wody, robiłam masaże ale nic to nie dawało. Teraz jestem po serii zabiegów na cellulit i to faktycznie rozbiło pomarańczową skórkę, o niego lepiej wygląda i brzuch i uda

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 31 sie 2018, o 15:24

Najlepszym sposobem na celulit jest oczywiście trening na siłowni, jeżeli chcesz się katować z cieżarami i dietą to polecam Ci używanie suplementów takich jak kreatyny. Dzięki nim bedziesz mógł sie szybciej regenerwoać. Np kreatyna jest bardzo ważna w rozwoju miesnia, jest obecna naturalnie w naszym organizmie jednak z biegiem czasu zaczyna jej brakować i dobrze jest ją uzupełniać zewnętrznie. Warto o tym pamietać.

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 3 wrz 2018, o 02:29

Ruch to zdrowie a oprócz tego dieta i odpowiednia bielizna. Ostatnio własnie znalazłam taki sklep z bielizną 2 w 1 , chodzi o to że nie dość ,że komplet takiej bielizny wyszczupla i zwalcza cellulit to jeszcze świetnie prezentuje się na każdej sylwetce.

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 4 paź 2018, o 15:27

Może warto pomyśleć nie tylko o większej aktywności fizycznej, ale także o zmianie kosmetyków? Widziałam w Rossmanie specjalne serum wyszczuplające z Eveline slim extreme . Cena nie jest wygórowana, sam kosmetyk ma bardzo dobre opinie wśród kobiet. Efekty ujędrnienia i wygładzenia skóry są widoczne gołym okiem. Przeczytałam skład tego produktu i okazuje się, że zawiera specjalny kompleks kofeiny, wyciąg z bluszczu, biostymulator i wiele innych. To dzięki tym składnikom, efekty są tak zadowalające, mamy do czynienia z redukcją tkanki tłuszczowej i wyszczupleniem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”