Ekologiczne kosmetyki

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
elizka96
Świeżynka

Re: Ekologiczne kosmetyki

Post autor: elizka96 » 25 lip 2018, o 17:57

u mnie w mieście jest sklepik w którym Panie robią kosmetyki na podstawie ziół

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 31 lip 2018, o 08:48

jezeli chodzi o kosmetyki to bardzo dobrze zapowiada się marka SOSU, ich kosmetyki są bardzo ładnie opakowane i mają okazyjną ofertę cenową. Zastanawiam sie nad zakupem pierwszych partii na wypróbowanie, wiele sklepów w sieci zaczęło sprzedaż tej Marki więc firma kogucik to to nie jest na pewno.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 22 sie 2018, o 20:18

Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na uczucie ciągnięcia i napięcia suchej skóry ? Nie chcę smarować się grubą warstwą kremów nawilżających, żeby się nie świecić, a poza tym makijaż robi się wtedy koszmarnie i wygląda również nieciekawie. Czy ktoś może zna krem nawilżający marki cetaphil da ultra ? Bo czytałam o tym kremie same pozytywne opinie.

frombork
Świeżynka

Post autor: frombork » 13 wrz 2018, o 10:38

Ekologiczne kosmetyki są bardzo dobre, ale nic nam nie pomogą, jeśli będziemy zapominać o zasadach higieny. Mam wrażenie, że bardzo często zapominamy o demakijażu, a przez to nasza skóra bardzo cierpi! Nawet najpiękniejszy makijaż trzeba zmyć ;)

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » wczoraj, o 07:31

No niestety ale ja nie stosuję takich wynalazków, staram się kupować kosmetyki na naturalnych składnikach, a twarz pielęgnuję kremem nawilżającym Calluna Medica. Ta marka ma kilka rodzai kremów np. na przebarwienia, trądzik czy zmarszczki. Sama planuję zacząć używać kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego, bo już czas najwyższy gdy 30 lat minęło ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”