Ekologiczne kosmetyki

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
elizka96
Świeżynka

Re: Ekologiczne kosmetyki

Post autor: elizka96 » 25 lip 2018, o 17:57

u mnie w mieście jest sklepik w którym Panie robią kosmetyki na podstawie ziół

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 31 lip 2018, o 08:48

jezeli chodzi o kosmetyki to bardzo dobrze zapowiada się marka SOSU, ich kosmetyki są bardzo ładnie opakowane i mają okazyjną ofertę cenową. Zastanawiam sie nad zakupem pierwszych partii na wypróbowanie, wiele sklepów w sieci zaczęło sprzedaż tej Marki więc firma kogucik to to nie jest na pewno.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 22 sie 2018, o 20:18

Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na uczucie ciągnięcia i napięcia suchej skóry ? Nie chcę smarować się grubą warstwą kremów nawilżających, żeby się nie świecić, a poza tym makijaż robi się wtedy koszmarnie i wygląda również nieciekawie. Czy ktoś może zna krem nawilżający marki cetaphil da ultra ? Bo czytałam o tym kremie same pozytywne opinie.

frombork
Świeżynka

Post autor: frombork » 13 wrz 2018, o 10:38

Ekologiczne kosmetyki są bardzo dobre, ale nic nam nie pomogą, jeśli będziemy zapominać o zasadach higieny. Mam wrażenie, że bardzo często zapominamy o demakijażu, a przez to nasza skóra bardzo cierpi! Nawet najpiękniejszy makijaż trzeba zmyć ;)

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 18 wrz 2018, o 07:31

No niestety ale ja nie stosuję takich wynalazków, staram się kupować kosmetyki na naturalnych składnikach, a twarz pielęgnuję kremem nawilżającym Calluna Medica. Ta marka ma kilka rodzai kremów np. na przebarwienia, trądzik czy zmarszczki. Sama planuję zacząć używać kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego, bo już czas najwyższy gdy 30 lat minęło ;)

Awatar użytkownika
witter
Świeżynka

Post autor: witter » 20 wrz 2018, o 13:21

Nie mam u siebie w okolicy sklepów z ekologicznymi kosmetykami, są same drogeryjne paskudztwa, które robią wszystko, tylko nie pielęgnują skórę :/ Dlatego internet jest dla mnie zbawieniem, bo wszystkie zakupy kosmetyczne robię tam z wyprzedzeniem - upodobałam sobie szczególnie produkty Vianka i Planety Organica. Dla mnie najlepsze marki ekologicznych kosmetyków!

onkk
Świeżynka

Post autor: onkk » 24 paź 2018, o 19:07

witter pisze:
20 wrz 2018, o 13:21
Nie mam u siebie w okolicy sklepów z ekologicznymi kosmetykami, są same drogeryjne paskudztwa, które robią wszystko, tylko nie pielęgnują skórę :/ Dlatego internet jest dla mnie zbawieniem, bo wszystkie zakupy kosmetyczne robię tam z wyprzedzeniem - upodobałam sobie szczególnie produkty Vianka i Planety Organica. Dla mnie najlepsze marki ekologicznych kosmetyków!
Jak się sprawują u Ciebie kosmetyki z Vianka? Używałam ich przez pewien czas, niestety po jakimś miesiącu zaczęły strasznie drażnić moją skórę. Strasznie żałuję, bo pięknie pachniały.

Dziewczyny, obecnie używam tego płynu wybielającego https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p ... erine-zero stąd moje pytanie, czy znacie może jakieś ciekawe płyny do płukania ust które pomogą wybielić troszkę ząbki? Pomalutku już staram się zamieniać tradycyjne kosmetyki na eko wersje

ewelina92
Młodsza Forumowiczka

Post autor: ewelina92 » 30 paź 2018, o 17:39

Uważam, że kosmetyki powinny być przede wszystkim skuteczne - ekologiczność w moim przypadku jest na drugim miejscu... Szukając wysokiej jakości kosmetyków warto jest zdecydować się na Kosmetyki koreańskie - kosmetyki azjatyckie są bowiem uważane za jedne z najlepszych.

cemaz
Świeżynka

Post autor: cemaz » 31 paź 2018, o 13:05

takie kosmetyki to super rzecz według mnie, szczerze mówiąc to bardzo często z takich korzystam

Nati
Świeżynka

Post autor: Nati » 31 paź 2018, o 13:56

Zdecydowanie polecam takie kosmetyki. Osobiście zamawiam ze strony http://eve-kosmetyka.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona. Są skuteczne, a ceny są bardzo atrakcyjne, więc polecam spróbować osobiście.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”