Problemy z cerą w ciąży

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
compelling
Młodsza Forumowiczka

Problemy z cerą w ciąży

Post autor: compelling » 19 wrz 2014, o 15:34

Macie jakieś? Trądzik, pajączki, nadmierna wrażliwość? A może jest zdecydowanie lepiej, niż było?

domi78
Forumowiczka

Re: Problemy z cerą w ciąży

Post autor: domi78 » 8 sie 2018, o 07:04

Miałam problemy z cerą, ale w tej chwili już prawie nie mam. Wiecie, dlaczego tak się stało? Bo stosuję cudotwórczą maseczkę z biocelulozy przeciwtrądzikową HISZPANIA marki Calluna Medica, która zawiera szałwię i tymianek. Działa antybakteryjnie, tonizująco i przeciwzapalnie. Zamierzam kupić jeszcze inne produkty tej samej marki, ponieważ żadne inne nie przyniosły tak rewelacyjnych efektów. Sami się przekonajcie!

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 14 sie 2018, o 12:34

A jakie kosmetyki stosujesz? Mnie dzięki dermokosmetykom się poprawiła bardzo skóra, cera nie jest wysypana niczym, nie ma podrażnień. Wypróbuj sobie emulsję do mycia Cetaphil EM - moim zdaniem powinna pomóc i poprawić wygląd skóry :)

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 29 sie 2018, o 21:47

Jeżeli chodzi o ciaże to polecam wam różne badania których opisy mozesz znaleźć tutaj http://badaniaciazowe.pl/badania-ciazy-nfz/ jest to bardzo dobra strona na której mozesz znaleźć wiele ciekawych i interesujacych tematów. Jest tutaj dużo artykułów z poradami na temat ciaży dla ciężarnych od poczecia po sam dzień porodu. Warto sie zastanowić nad tym zagadnieniem ponieważ może nam wielokrotnie pomóc w wielu sytuacjach życiowych.

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 30 sie 2018, o 13:06

Jeżeli masz takie problemy moze brakuje Ci jakiegoś składnika lub witamin w organizmie, polecam CI zapoznać sie z tą stroną http://www.etapyciazy.pl/bol-gardla-cia ... py-wybrac/ Znajdziesz tutaj wiele ciekawych porad w artykułach tego portalu, jest tu bardzo duzo opisów leków i witamin które mozęmy brać podczas ciąży. Jest to bardzo dobry sposób na to by sobie ulżyc często cierpienia, przez leki nie zaszkodzisz maleństwu o ile wiesz jakie stosować.

annapik
Świeżynka

Post autor: annapik » 31 sie 2018, o 09:08

W pierwszych miesiącach ciąży miałam problemy z cerą, niekontrolowany trądzik, którego nie mogłam się pozbyć przez miesiąc. Zmieniłam sposób żywienia, uzupełniłam mikroelementy oraz zaczęłam stosować domową "saunę na twarz", bardzo przyjemna metoda, a jeśli doda się do wody kilka kropel olejku z eukaliptusa, skóra jest zdecydowanie bardziej odżywiona. Polecam bardzo serdecznie! :)

basia3
Świeżynka

Post autor: basia3 » 4 wrz 2018, o 11:45

też miałam problemy z cerą w ciąży, ale jak się później okazało to było skutkiem tego, że jadłam za dużo słonych rzeczy ( miałam zachcianki na słone ;p ) ale jak wprowadziłam do diety więcej warzyw i owoców to wszystko się unormowało

aylaral
Świeżynka

Post autor: aylaral » 12 wrz 2018, o 17:33

czesc

Awatar użytkownika
serie
Świeżynka

Post autor: serie » 24 wrz 2018, o 13:18

O tak, podczas ciąży trzeba uważać na to, co się je, bo często te zachcianki daleko odbiegają od naszych normalnych nawyków żywieniowych i można sobie rozregulować cały metabolizm i doprowadzić skórę do opłakanego stanu. Ale jednak hormony odgrywają tu dużą rolę. Trzeba znaleźć taki peeling, który będzie delikatny, ale skutecznie zadziała na wszelkie niedoskonałości. To niełatwe, ja też się naszukałam całkiem sporo, zanim znalazłam. Ewentualnie spróbować z kwasami, jak nie ma się żadnych chorób skóry.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”