Problemy z cerą w ciąży

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Kometka
Młodsza Forumowiczka

Re: Problemy z cerą w ciąży

Post autor: Kometka » 19 lis 2018, o 16:27

Warto też pamiętać o tym,że nasza cera w ciąży potrzebuje kosmetyków naturalnych,takich , które zadbają o cerę,które będą delikatne,lekkie i przyniosą wreszcie nam ulgę.Naturalne kosmetyki są teraz hitem, warto jednak wiedzieć gdzie, w jakich sklepach ich szukać. Możemy stosować kosmetyki z dodatkiem olejku z migdałów,olejku fiołkowych czy ekstraktu z soi organicznej.

agatha
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agatha » 21 sty 2019, o 22:57

Moje babcie chodziły za mną i powtarzały, że córka zabiera mi urodę. Miałam okrutną buzię w ciąży - jakbym trądzik młodzieńczy dostała. Szukałam sposobu bezpiecznego dla mnie i dziecka. Trafiłam na reklamę z Sylwią Bombą o naturalnych kosmetykach od Calluna Medica. Zamówiłam i zostały ze mną do dziś bo naprawdę pomogły na zmiany skórne i zlikwidowały świąd. Teraz mają fajną promocję, więc może też się skusicie.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 23 sty 2019, o 19:15

@agatha moje to samo ;p i chyba rzeczywiscie sporo w tym prawdy. Chociaz przyznam ze po porodzie jestem juz pol roku a cera bardzo dlugo sie regeneruje... zatanawiam sie czy nie isc chociazby na delikatny zabieg laserowy do kliniki dermed w krakowie dla odświeżenia i regeneracji tkanek

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 5 kwie 2019, o 10:39

hej,
mi też bardzo się pogorszyła cera w czasie ciąży, ale po urodzeniu wybrałam się na zabiegi w komorze hiperbarycznej Po kilku zabiegach w komorze hiperbarycznej ATAMED zauważyłam, że cera zaczyna wyglądać atrakcyjniej i promienniej. Tlenoterapia na prawdę skutecznie przyczynia się do poprawy kondycji skóry i odnowy! polecam mamuśkom i nie tylko :)

marianka87
Świeżynka

Post autor: marianka87 » 26 cze 2019, o 13:04

Miałam problem - przesuszoną skórę twarzy. Poradziłam sobie dobrze dobraną pielęgnacją, która pomogła mi odzyskać blask na twarzy. Ratowałam się kremem Hydrain3 oraz peelingiem enzymatycznym z tej samej serii. Od pierwszego użycia poczułam ulgę i nawilżenie skóry. Bardzo fajne produkty.

kaniaola95
Świeżynka

Post autor: kaniaola95 » 2 sie 2019, o 07:06

U mnie nic się nie zmieniło. Ciąża odbiła się na mojej sylwetce i włosach, ale akurat cera była bez zmian.

MaLicka
Świeżynka

Post autor: MaLicka » 23 sie 2019, o 19:56

U mnie podziałały kremy kolagenowe przede wszystkim i oczyszczanie skóry ceraseptem.

kingacz123
Świeżynka

Post autor: kingacz123 » 19 wrz 2019, o 19:02

W pierwszym trymestrze było bardzo źle z trądzikiem, a później wszystko znikło

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”