Wypadanie włosów

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
katarzynax
Świeżynka

Re: Wypadanie włosów

Post autor: katarzynax » 19 wrz 2018, o 08:30

Też jakiś czas temu nadmiernie wypadały mi włosy i bardzo się tym przejmowałam, ale stres nie pomagał i było jeszcze gorzej. Dermatolog przepisał mi specjalną wcierkę i każdego wieczoru wcieram w skórę głowy i szybko zauważyłam porost nowych włosów. Dlatego wizyta u lekarza jest niezbędna

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 28 wrz 2018, o 09:36

wypadanie włosów moze mieć rózne przyczyny. Czasem jest to powoden nieprawidłowej pielęgnacji. Jeśli np czesto prostujesz włosy czy modelujesz to włosy się osłabiają i moga wypadać. Jesli myjesz włosy to nie uzywaj zbyt goracej wody bo to tez osłabia cebulki. Do modelowania kup sobie dobrą suszarke np babyliss bo ma regulację siły nadmuchu oraz temperatury. Ja odkąd zniemiłam suszarkę przestałam miec problem z osłabionymi i wypadającymi włosami.

martatamta
Świeżynka

Post autor: martatamta » 30 wrz 2018, o 10:50

szampon z pokrzywy jest dobry

niko32
Młodsza Forumowiczka

Post autor: niko32 » 16 paź 2018, o 10:29

hej,
może to przez nieodpowiednie prostowanie włosów, zobaczcie jak prostować włosy, aby były zdrowe i nie wypadały - http://efarmaceuta.pl/jak-skutecznie-wyprostowac-wlosy/

Kometka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kometka » 16 paź 2018, o 16:39

Wiedząc,że masz taki kłopot może warto poznać sklep z doczepianymi włosami naturalnymi,który oferuje włosy o różnej długości i w różnych odcieniach https://besthair.pl/product-pol-252-Wlo ... r-613.html
Dzięki takiemu zabiegowi włosy twoje będą wyglądały na gęstsze, będą dłuższe więc możliwość nowych fryzur jest nieograniczona.Poza tym pielęgnacja takich włosów nie jest trudna,tak samo jak swoje włosy można je prostować,kręcić,a nawet farbować.Doczepianie sobie włosów naturalnych stało się teraz bardzo modne,nie jest drogie a efekt jest oszałamiający.

Aktyvna
Świeżynka

Post autor: Aktyvna » 22 paź 2018, o 12:48

Jeśli włosy wypadają Ci w takim tempie uważam, że powinnaś iść do lekarza.

Awatar użytkownika
Moriaty
Świeżynka

Post autor: Moriaty » 26 paź 2018, o 12:47

Moim zdanie powinnaś udać się do lekarza specjalisty i przebadać się. Zrób badanie krwi, nigdy nie wiesz czy nie jest to spowodowane jakąś chorobą.

gabrysiasloma
Świeżynka

Post autor: gabrysiasloma » 29 paź 2018, o 09:57

Też tak uważam, wypadanie włosów może świadczyć o braku witamin, dlatego najlepiej pójść do lekarza i zrobić badania.

Ewka12
Świeżynka

Post autor: Ewka12 » 20 lis 2018, o 13:02

mi na wypadające i osłabione włosy pomogła mezoterapia włosów, którą wykonywałam w klinice melitus w Warszawie u doktor Elżbiety Kowalskiej-Olędzkiej i cieszę się, że wykonałam ten zabieg, ponieważ powróciła moja kondycja włosów, nie wypadały i stały się odżywione. jest to dobre rozwiązanie dla ludzi z takim problemem.

DietetykNaWalizkach
Świeżynka
Kontakt:

Post autor: DietetykNaWalizkach » 22 lis 2018, o 16:07

Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane przez wiele czynników, np. stres, zmiany hormonalne, choroby przewlekłe, niedobory żywieniowe. Jeśli chodzi o suplementy to ja bardziej polecam naturalne źródła cennych składników, czyli żywność. Większość z witamin/składników mineralnych, które dobrze wpływają na włosy możesz spokojnie dostarczyć z dietą. Nie będę się tu rozpisywać, bo ostatnio napisałam jako dietetyk kliniczny cały artykuł na ten temat. Na co dzień pracuję z przyszłymi mamami, kobietami po porodzie czy kobietami z Hashimoto więc znam ten temat ;) Podrzucam link do artykułu z nadzieją, że pomoże - http://dietetyknawalizkach.pl/2018/11/2 ... ie-wlosow/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”