Wypadanie włosów

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
marianka87
Świeżynka

Re: Wypadanie włosów

Post autor: marianka87 » 26 cze 2019, o 12:53

U mnie większość kosmetyków i suplementów się nie sprawdzało. Dopóki nie trafiłam na kurację stymulującą wzrost włosów Capilarte. Szampon i serum wchodzą w skład tej kuracji. Produkty świetnie odżywiają i wzmacniają włosy. Po ciąży byłam załamana stanem moich włosów, a teraz jestem mega zadowolona.

Plumella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Plumella » 2 paź 2019, o 12:14

w moim przypadku winowajcą były hormony, a że zbiegło się to w czasie z chęcią posiadania dziecka to odstawienie pigułek było naturalne i włosny, cera oraz ciało znowu wyglądało pięknie, dlatego po porodzie nie pomyślałam nawet by się tak zabezpieczac jak przed dzieckiem, ale chciałam współżyć bezpiecznie z pomocą przyszła diafragma antykoncepcyjna, niehormonalna, łatwa w zakładaniu no i bezpieczna

anabelle30
Młodsza Forumowiczka

Post autor: anabelle30 » 27 mar 2020, o 09:05

Moje włosy również zaczeły mocniej wypadać, dieta, stres, hormony. Poza uregulowaniem kwestii hormonalnych zaczełam stosowac również ziołowe, naturalne kosmetyki do włosów, szampony bez parabenów i silikonów, na naturalnymi olejkami. Włosy zaczeły mniej wypadać, ale dzięki rpawidłowej pielęgnacji nabrały pięknego blasku, stały się o wiele grubsze

Obrazek
Naturalne szampony do włosów: https://zielonelaboratorium.pl/wszystkie/927-szampon-do-wlosow-5903242559075
Podrzucam wam podstawowy skład:
Naturalne szampony do włosów - składniki
Ekstrakt z rozmarynu - posiada działanie bakteriobójcze, odkażające i przeciwzapalne, stymulujące krążenie i działa przeciwobrzękowe
Ekstrakt ze skrzypu - ma właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i oczyszczające. Redukuje nadmierny łojotok i łupież
Ekstrakt z mięty - przeciwdziała swędzeniu skóry głowy, przedłuża świeżość włosów
Olejek geraniowy - ma właściwości tonizujące, pobudzające, antyseptyczne i regenerujące skórę.
Olejek lawendowy - przyśpiesza regenerację skóry. Dodatkowo jej zapach działa relaksująco.
Olejek rozmarynowy - działa ściągająco i normalizujące, działa przeciwłupieżowo i hamuje proces przetłuszczania się włosów. Ma działanie antybakteryjne i antygrzybiczne.
Olejek eukaliptusowy - Orzeźwia i oczyszcza. Zwalcza wirusy, bakterie, grzyby.
Olejek z drzewa herbacianego - stosowany jest do oczyszczania skóry. Normalizuje pracę gruczołów łojowych, działa ściągająco.
Pojemność: 250 ml
Naturalne szampony do włosów nie zawierają: SLES, SLS, ALS, PEGów, silikonów, olejów mineralnych, parabenów, sztucznych barwników i zapachów
Nietestowany na zwierzętach – zgodnie z obowiązującym prawem
Produkt dla wegan – nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego. Przy produkcji kierowano się zasadami etycznymi i nie został wykorzystany żaden człowiek ani zwierzę
Kupując ten produkt wspierasz Fundację VIVA – Kampanię ZAGINĄŁ DOM

i ten pełny:
Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Rosmarinus Officinalis Extract, Equisetum Arvense Extract, Mentha Piperita Herb Extract, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Herb Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosmarin) Leaf Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Phytic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, D-Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”