Jaki psycholog Warszawa

Bardzo ważne w ciąży jest zdrowie i dobre samopoczucie przyszłej mamy -jak o nie zadbać? Jak zdrowo jeść? Jaki tryb życia prowadzić? Burza hormonów -czyli nastroje, humory i zachcianki przyszłej mamy
Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Jaki psycholog Warszawa

Post autor: henke » 16 paź 2018, o 13:16

Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego psychologa w Warszawie????? Fajnie gdyby to była kobieta, ale to już niekoniecznie....oczywiście przyjmującego prywatnie, możliwie szybko

Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Re: Jaki psycholog Warszawa

Post autor: Dariana » 17 paź 2018, o 05:52

Nie patrz sie na to, aby psycholog był kobieta ale zwróć uwagę na to jaka jest jego specjalizacja. Jeden psycholog będzie lepiej sobie radził w zaburzeniach zachowania, drugi w terapii dla ludzi biznesu, trzeci w depresjach. Własnie to zalezy od tego do kogo się wybierzesz....

W Warszawie polecam Strefę Myśli na Limanowskiego i prowadzoną tam psychoterapię indywidualną. Pracuje tam wielu psychologów, tak wiec myślę, że nie powinnaś mieć problemu z dostaniem się na wizytę.

Chodziłam tam z baby blues po porodzie. Nigdy nie sądziłam, ze mnie to dopadnie i kiedyś wydawało mi się to fanaberią. Ale jednak....

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 29 paź 2018, o 10:46

Podpytaj w klinice PsychoMedic. Nie powinno być problemu z szybkim terminem, bo mają w Warszawie 6 lokalizacji. Możesz liczyć na rzetelnych specjalistów i konkretną pomoc.

olivka86
Forumowiczka

Post autor: olivka86 » 7 lis 2018, o 20:25

Grunt to wybrać dobrego psychologa z doświadczeniem. Zobacz sobie kozeta.pl, psychoterapia Warszawa. Myślę że warto się tam zapisac i przejść terapię. Każdy z nas ma problemu większe lub mniejsze i często nie radzimy sobie z nimi. Terapia moze naprawdę pomóc i pozwala spojrzeć inaczej na nasze życie

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 12 lis 2018, o 23:08

Ja z kolei znam bardzo dobrych psychologów z Nowego Modlina - to jest niedaleko Warszawy. Prywatna klinika Medox, już od wielu lat z sukcesem pomaga osobom w potrzebie. Warto sie do nich wybrac i dać sobie pomóc

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 11 gru 2018, o 15:46

A może potrzebujesz zamiast psychologa hipnoterapeuty? Miałam kilka sesji hipnozy i coachingu odnośnie zaburzeń odżywiania. Świetna sprawa, pomógł mi skuteczniej i szybciej niż psycholog.

JulitaMay
Świeżynka

Post autor: JulitaMay » 8 sty 2019, o 09:36

Ja polecam EMPATYCZNYCH lekarzy w centrum medycznym w stolicy - doktora.pl. Nie spotkałam się z lepszymi a mam trochę swoich problemów. Polecam! :) :) :) Dobry psycholog to podstawa.

PaźKrólowej
Świeżynka

Post autor: PaźKrólowej » 22 lip 2019, o 12:34

Mogę wam polecić dobrego psychologa, co prawda nie z Warszawy, a z Częstochowy, ale jest możliwość skorzystania ze spotkań online. Więc można brać udział w terapii, niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujesz, byle mieć dostęp do internetu. Jest to pani doktor Joanna Lena Lipin. Fantastyczna osoba, z niesamowitym podejściem do pacjenta, która potrafi dostrzec problem tam, gdzie my się tego nawet nie spodziewamy. Mi pomogła w zaawansowanej nerwicy. Za co jestem jej bardzo wdzięczna, bo uratowała nie tylko moje zdrowie, ale także związek.

ShermanSteaf
Świeżynka
Kontakt:

Jaki psycholog Warszawa

Post autor: ShermanSteaf » 1 sie 2019, o 19:04

Siema
Od października najprawdopodobniej bd studiował w Warszawie i planuje się zapisać na Karatę lub Muay Thai. Może ktoś mi polecić jakiś klub, ale ktoś kto tam ćwiczy lub zna kogoś ćwiczącego? Fajnie by było jak by był z siłownią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie, samopoczucie i odżywianie w ciąży”