Z oferty których kurierów korzystacie zazwyczaj?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Z oferty których kurierów korzystacie zazwyczaj?

Post autor: marcel92 » 12 paź 2018, o 22:10

Tak jak w tytule – z oferty których firm kurierskich korzystacie zazwyczaj? Jakimi firmami kurierskimi nadajecie przesyłki najczęściej?

rypka
Świeżynka

Re: Z oferty których kurierów korzystacie zazwyczaj?

Post autor: rypka » 13 paź 2018, o 15:33

Ja z tych najpopularniejszych, z których korzysta większość ludzi

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 22 paź 2018, o 20:29

Jak będziecie szukać dobrego kuriera, tak jak ja to polecam zajrzeć na stronę pogotowiepaczkowe.pl. Tutaj jest wiele firm i dzięki wielu opcjom możemy wybrać tego, który naszym zdaniem najlepiej zaopiekuje się paczką. Wszystko odbywa się całkowicie online i nie musimy wychodzić nawet z domu, aby nadać przesyłkę.

ewelina92
Forumowiczka

Post autor: ewelina92 » 31 paź 2018, o 16:40

rypka pisze:
13 paź 2018, o 15:33
Ja z tych najpopularniejszych, z których korzysta większość ludzi
Jakie konkretnie masz na myśli? Ja zazwyczaj nadaję przesyłki za pośrednictwem brokera kurierskiego Sendit. Oferuje przesyłki w niewysokich cenach, które dochodzą bez najmniejszego problemu. Zazwyczaj nadaję przesyłkę kurierem DPD bądź FedEx.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”