Jak dbać o zdrowie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Jak dbać o zdrowie?

Post autor: marcel92 » 12 paź 2018, o 22:02

Jak dbacie o swoje zdrowie?

rypka
Świeżynka

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: rypka » 13 paź 2018, o 15:32

Zdrowa dieta, trochę ruchu :) Nic szczególnie trudnego

dakota
Młodsza Forumowiczka

Post autor: dakota » 22 paź 2018, o 20:11

Staram sie prowadzic zdrowy tryb zycia, jem regularnie, mam zbilansowana zdrowa diete, uprawiam sport, zazywam witaminy i dodatkowo inteste na metabolizm i ochrone jelit. Regularnie tez chodze na badania i pilnuje, zeby wszystko bylo ok :)

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 22 paź 2018, o 20:22

Nie ma nic prostszego w dbaniu o zdrowie jak odpowiednia suplementacja. W tym miejscu https://prozdrowotny.pl/blog/zelazo-wla ... ntacja-n54 możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat poszczególnych pierwiastków oraz suplementów i kupić odpowiednie produkty. Cieszą się dobrą opinią i mają wiele pozytywnych komentarzy, więc polecam, warto sprawdzić.

biznesmama
Młodsza Forumowiczka

Post autor: biznesmama » 23 paź 2018, o 14:30

Moim zdaniem nie warto katować się dietami, tylko regularnie się ruszać - ja zaczynałam od 30 minut trzy dni w tygodniu. Dawniej biegałam z aplikacją na smartfon, ostatnio kupiłam online zegarek Suunto w Zegarownia.pl ( przy zamawianiu wpisałam kod ,,Fitbodies'' i dostałam 10 proc. zniżki). Z zegarkiem jest o wiele wygodniej:)

Marluk87
Świeżynka

Post autor: Marluk87 » 16 lis 2018, o 19:49

Ja jestem zdania, że bardzo dobrze jest wzbogacać swoją wiedzę poprzez blogi internetowe. Taki też znalazłam ostatnio dla mojego męża https://meskierady.pl/ . Myślę, że może to okazać się dla niego bardzo dobrym rozwiązanie, Zobaczcie sobie zresztą sami, bo wpisy są moim zdaniem bardzo merytoryczne ;)

miodek
Świeżynka

Post autor: miodek » 25 lis 2018, o 18:12

Staram się prowadzić zdrowy styl życia tak często jak jest to możliwe. Niestety, jestem często zbyt zmęczona po pracy aby przejmować się zdrowym żywieniem lub ćwiczeniami :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”