Kosmetyczka Gliwice

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Awatar użytkownika
Dariana
Forumowiczka

Kosmetyczka Gliwice

Post autor: Dariana » 9 paź 2018, o 07:03

Czy chodzicie na zabiegi do kosmetyczki?

Jeśli tak to do jakiej i jak często?

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Re: Kosmetyczka Gliwice

Post autor: henke » 9 paź 2018, o 10:59

Ja polecam wybrać się z tym nie do kosmetyczki ale do profesjonalnego salonu gdzie przyjmują lekarze. Tak abyście miały pewność,że wszystko będzie ok. Zabieg na twarz w salonie często jest inwazyjny, wszystko powinno być przeprowadzone w dobrych warunkach, z zachowaniem odpowiedniej sterylności.
Ja obecnie chodzę w Gliwicach do Arte clinic . Wszystkie zabiegi wykonuje lekarz.

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 16 paź 2018, o 15:03

Jak szukacie dobrej kosmetyczki to tylko salon Madame Art, mój mąż zarezerwował dla mnie na rocznice pobyt w tym miejscu i jestem w niebo wzięta. Kosmetyczki które tam pracują to nie zwykłe Kosmetyczki, to czarodziejki, bo na mojej twarzy zadziała się magia, nigdy tak dobrze nie wyglądałam. Ba mój makijaż ślubny przy tym wyglada blado. Naprawdę warto sie tutaj wybrać.

hlaze
Świeżynka

Post autor: hlaze » 17 paź 2018, o 10:22

poradzi mi ktoś dobrą kosmetyczkę w gliwicach która specjalizuje się w paznokciach? będę bardzo wdzięczny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”