Pierwsze siwe włosy ratunku!!

Wygląd ma wielki wpływ na samopoczucie a tym samym na zdrowie kobiety.. Jak dbać o siebie -o swoje włosy, skórę i paznokcie? Jaki zapach wybrać -na co dzień, do pracy, na imprezę? Odpowiedni makijaż -czyli wszystko o malowaniu się..
Delia_88
Świeżynka

Re: Pierwsze siwe włosy ratunku!!

Post autor: Delia_88 » 7 sie 2017, o 18:44

ja slyszalam, ze swietne farby ma teraz loreal w tej serii profesjonalnej do siwych wlosow :) ogladalam u nich kilka artykulow m.in i zastanawialam sie co by sobie wyczarowac:D

engii5
Młodsza Forumowiczka

Post autor: engii5 » 9 lip 2018, o 10:06

Moim zdaniem nie ma co demonizować. Też mam kilka siwych włosów, ale bardzo lubię swoje włosy, nie chcę ich jeszcze farbować. Czasem po prostu wyrywam sobie te dwa siwe włosy :P A ogólnie nie zwracam uwagi. W moim przypadku to chyba stres, mam taki charakter, że lubię się czasem stresować drobnostkami

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 12 lip 2018, o 16:50

Na siwe włosy, to pomoże jedynie farbowanie. Albo fajnym pomysłem jest też peruka. Właśnie z tego co słyszałam, to coraz więcej osób decydyje się na zakup peruki. Nawet ja o tym myślę.

liliputek
Młodsza Forumowiczka

Post autor: liliputek » 6 sie 2018, o 11:47

Trochę bez sensu perukę zakładać z powodu siwych włosów, szczególnie jak jest tak ciepło... Ja bym radziła raczej iść do jakiegoś sprawdzonego fryzjera i te włosy ufarbować zwyczajnie. Ja niedawno robiłam sombre w In harmony w Warszawie, wyszło super, może warto się na coś właśnie takiego delikatnego skusić, można przykryć siwki farbą w naturalnym odcieniu :) i nawet nikt nie zauważy :P

angteu
Świeżynka

Post autor: angteu » 12 sie 2018, o 14:53

:mlotek: :mlotek:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uroda czyli piękna mama”